Mieszkanie do wynajęcia >> Ruda Śląska

22.02.12

Wynajmę przytulną słoneczną kawalerkę 28 m2 w Rudzie Śląskiej, ul. Mickiewicza 6 (Ruda 1). Mieszkanie po remoncie, na 4 piętrze (winda). Sprzęt AGD: kuchnia gazowo-elektryczna, lodówka i pralka. Na podłodze panele, w kuchni i łazience kafelki. W kuchni szafki. Gaz, bieżąca woda i centralne ogrzewanie. Blisko dworzec PKP. Dobry dojazd do Katowic i Gliwic. Blisko do Trasy Średnicowej. Dobre połączenia komunikacyjne do wszystkich dzielnic Rudy (tramwaje, autobusy, pociągi). W pobliżu szkoła, przedszkole, komisariat, sklepy. Mieszkanie wolne od 25 lutego 2012. Płatność: 850 zł miesięcznie + media (prąd, woda, gaz). Kaucja 850 zł
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Dąbrowa Górnicza

22.01.15

Sprzedam działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Łosień. Działka ma powierzchnię 30 arów. Zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Gołonoska oraz Przedziałowa. Istnieje możliwość podziału ziemi na dwie odrębne działki, jedna z dostępem do ulicy Gołonoskiej, druga z dostępem do ulicy Przedziałowej. Działki są uzbrojone (woda, prąd, gaz). Bliższych informacji udzielę telefonicznie.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Połomia

15.01.10

Do sprzedania działka 77 arów w miejscowości Połomia , działka z możliwością zabudowy , wydane warunki zabudowy na trzy budynki mieszkalne jednorodzinne , dojazd drogą asfaltową , media : prąd na działce , warunki zabudowy przewidują wodę ze studni , kanalizacja zbiornik bezodpływowy , działka sąsiaduje z kompleksem leśnym , luźna zabudowa , ładne widoki , działka dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę . Licencja 3613.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Jabłońskie

22.05.10

Witam, Na sprzedaż 5 lub 10 hektarów ziemi rolno-budowlanej.(możliwość podziału na 3-hektarowe działki) która jest położona 8 km od Gołdapi i 4 km od pięknej góry. 12 km od jeziora , 11 km od Uzdrowiska i 6 km od obwodnicy. Działka położona w bardzo malowniczym i ustronnym miejscu. Terem urozmaicony pagórkami. Z najwyższego miejsca działki widać w oddali przejście graniczne,Gołdap, Piękną górę-w zasadzie całą okolicę.(łącznie z odległymi terenami Rosji) Wokół dzikość natury i naturalny drzewostan. W pobliżu działki można zaobserwować sarny, jelenie a nawet łosie. Do działki prowadzi droga(stare nieczynne torowisko)z podkładem żwirowym lub drogą nad wiaduktem. Atutem działki jest obecność 19 wiecznego wiaduktu(przez który biegnie droga.) Droga położona jest w pobliżu głębokiego malowniczego parowu . 400 metrów dalej jest stary wiadukt (niemiecki)kolejowy. Odległość dzieląca działkę od asfaltu to 1 km. Działka położona w kompletnym zaciszu z okolicznym drzewostanem. Możliwość wykopania stawu,budowy domu, itd. Praktycznie przy działce biegnie linia energetyczna. Natomiast 50 metrów dalej jest przyłącze wodociągowe.(z Gołdapi) Jest również dostęp do internetu szerokopasmowego.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam mieszkanie >> Polkowice

15.05.10

W czerwcu zatwierdzona przez spółdzielnię wymiana okien w całym mieszkaniu.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

znalezionych: 1280, strona 1 z 256
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>