Pokój do wynajęcia >> Wałcz

22.04.11

Wynajmę pokój w centrum Wałcza koło głównego ronda.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Jezierzany

22.07.12

W sprzedaży teren budowlany o powierzchni 10 788 mkw., długości około 150 m, szerokości około 70 m, podzielony na 4 działki budowlane i drogi dojazdowe. Działki o powierzchniach 5 015 mkw., 2 458 mkw., 1 656 mkw. i 1 314 mkw. Na największej z działek znajduje się staw o powierzchni 1 400 mkw., w bezpośrednim sąsiedztwie działek jest rzeka Świdnik. Działki leżą na terenie, który nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W ewidencji gruntów są to łąki klasy ŁV. Dla terenu uzyskano warunki zabudowy dotyczące realizacji siedliska składającego się z budynku mieszkalnego i obiektów agroturystycznych. Łączna powierzchnia zabudowy projektowanych budynków do 600 mkw. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, w tym poddasze użytkowe w stromym dachu o wysokości kalenicy ponad terenem nie przekraczającym 10 m. Szerokość elewacji frontowej 15 m. Budynków gospodarczych dostosowanych do funkcji agroturystycznej nie więcej, niż 3 obiekty dwukondygnacyjne, w tym poddasze użytkowe w stromym dachu i wysokości kalenicy ponad terenem 10 m. Elewacja frontowa o szerokości nie mniej, niż 8 m. Wskazane jest stosowanie ścian szachulcowych oraz dachu z naczółkami. Minimum 50% powierzchni działki należy pozostawić jako powierzchnię biologicznie czynną. Zaopatrzenie w wodę ze studni wierconej o głębokości do 60 m. Odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika bezodpływowego. Do działki doprowadzona jest energia elektryczna w postaci złącza elektrycznego. Teren działek płaski, warunki wodno-gruntowe dobre. Budowa nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów na cele nierolnicze i nieleśne. W odległości 50 m od działek znajdują się trzy domki letniskowe. W bliskim sąsiedztwie brak zabudowań, do najbliższych siedlisk wsi Łącko 600 m. Dojazd drogą gruntową długości 1 km od asfaltu. Odległość od przymorskiego jeziora Wicko około 800 m. Jezioro jest stosunkowo płytkie, największa jego głębokość to 6 m, bogate w ryby: szczupak, sandacz, leszcz, ukleja, a szczególnie węgorz. Nad jeziorem jest kąpielisko. Sprzedaż całości terenu w cenie 520 000 zł lub działek pojedynczo w cenie 80 zł/mkw. Jezierzany (173 mieszkańców) wieś położona w gminie Postomino, w odległości 2 km od morza (Jarosławiec), 20 km od Darłowa i 23 km od Sławna. Licencja zawodowa nr 5154.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam dom >> Krotoszyn

29.08.11

Domek z działką 1050 m2 i pomieszczeniem gospodarczym 56 m2 Część mieszkalna 56 m2 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój kotłownia strych garaż ciepła woda- bojler elektryczny prąd woda miejska szambo satelita glazura terakota panele w pomieszczeniach
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam mieszkanie >> Przeworsk

29.04.10

Mieszkanie 3 pokojowe , bardzo ładne do zamieszkania od zaraz. Więcej informacji pod tel. 166486973 lub po osobistym obejrzeniu.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam dom >> Wiśniowa

15.08.10

Superokazja !! Przepiękny dom drewniany położony w spokojnej, atrakcyjnej dzielnicy nieopodal centrum miejscowości Wiśniowa w powiecie myślenickim. Otoczenie gór, lasów pozwoli każdemu odnaleźć upragnioną ciszę i chwilę odpoczynku. W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna i rekreacyjna. Dom wybudowany został w 1994 roku w technologii drewnianej (połowa belki+15 cm wełny mineralnej + deska 3cm), energooszczędny, ciepły a co najważniejsze .. zdrowy!! Budynek jest częściowo podpiwniczony. Parter: przedpokój, garderoba, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny (20m2) z kominkiem i wyjściem na taras, łazienka, schowek i komunikacja. Poddasze: dwa pokoje, WC i schowek. Każdy pokój posiada balkon !! Dom bardzo funkcjonalny, przestronny, pokoje jasne, ustawne. Istnieje możliwość pozostawienia pełnego umeblowania i wyposażenia. Media: woda z dwóch źródeł (miejska oraz wodociąg prywatny z lasu), prąd z dwutaryfowym licznikiem, siła, kanalizacja. Działka ogrodzona i starannie zagospodarowana, obsadzona świerkami, tujami i kwiatami zapewnia właścicielom komfort mieszkania i pełną prywatność. Doskonałe miejsce zarówno na całoroczne zamieszkanie jak i rekreację. W odległości zaledwie 300 m sklepy, usługi, przychodnia, szkoła, przystanki autobusowe. Bardzo blisko do wyciągu narciarskiego w Kasinie Wielkiej, tras turystycznych w Beskidy i Gorce, zalewu w Dobczycach. Do Krakowa zaledwie 43 km, Myślenice - 17 km, Mszana Dolna - 16 km, Limanowa - 34 km. Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

znalezionych: 1280, strona 1 z 256
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>