Sprzedam mieszkanie >> Włocławek

29.01.13

Na rozpatrywanej nieruchomości zlokalizowany jest dom mieszkalny wielorodzinny wielokondygnacyjny składający się z dwóch brył o różnej wysokości. Położenie nieruchomości w miejscu z dobrym dojazdem komunikacją miejską, a jednocześnie w centrum miasta stanowi ważny element nieruchomości mieszkaniowej. Najbliższe otoczenie stanowi zespół domów wielorodzinnych głownie zespoły obiektów handlowych i usługowych. Teren w pełni uzbrojony z dojazdem ulicami o nawierzchni asfaltowej. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Budynek został oddany do użytku w latach siedemdziesiątych. Powierzchnia użytkowa lokalu 36,72 m2 . Elementy mieszkania: - ściany konstrukcyjne żelbetowe wielka płyta, - stropy j.w., - okna drewniane , - drzwi płycinowe, wejściowe płycinowe, - ścianki działowe gipsowe i żelbetowe, w pokojach i w przedpokoju ściany malowane emulsyjnie, - w kuchni, łazience i WC ściany z lamperią, - podłogi w pokojach parkiet dębowy zniszczony, w pozostałych pomieszczeniach płytki PCV w łazience lastriko, - sufity malowane farbą emulsyjną. Stan techniczny całego budynku dostateczny. Rozpatrywane mieszkanie utrzymane w stanie dostatecznym, duży stopień zużycia, brak remontów bieżących i modernizacji.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Konin

08.05.12

Łąka kl. IV o pow. 0,2719 ha; KW.: 58788 nr 452 w obrębie Konin-Osada Kontakt (tel 632422165) po godzinie 16.00
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam mieszkanie >> Piekary Śląskie

01.08.11

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, spokojne osiedle. W pobliżu ogródki działkowe, las, basen, liczne place zabaw, szkoła, 2 przedszkola. W najbliższej okolicy targowisko miejskie, sklepy, przystanek, taxi, spacerkiem do dyskontów spożywczych. Mili i spokojni sąsiedzi, czyste klatki schodowe. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie centralne z sieci. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Okna wymieniane w tym roku. Podłogi w panelach. Łazienia po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje, elektryczna oraz wod-kan. wymienione na nowe.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Krówniki

29.05.13

Do sprzedania działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni 1.2 hektara w miejscowości Krówniki , działka ciekawie położona ,gdyż znajduje się bardzo blisko stacji kolejowej przeładunkowej . Dojazd drogą asfaltową a następnie drogą polną . Zakup tej działki jest inwestycją przyszłościową .
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Choiny

29.02.12

Mam do sprzedania piękną działkę rolno-budowlaną we wsi Choiny. Obecnie wykorzystywana w celach rolniczych.Działka w kształcie prostokąta,o wymiarach 30m przy drodze/85m w głąb.Media takie jak gaz,prąd,woda przy działce. Nieruchomość położona w pięknej,cichej okolicy około 500m od głównej drogi z Lipówek do Parysowa na skraju wioski.Dojazd utwardzony. Obok zabudowa jednorodzinna,lasy,łąki.Najbliższe siedlisko oddalone około 20m. Działka położona 15km od Garwolina,dojazd samochodem w 12min.Odległość od Warszawy 60km. Zapraszam do oglądania!Możliwa negocjacja ceny w rozsądnych granicach.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

znalezionych: 1280, strona 6 z 256
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>