Sprzedam dom >> Łagów

15.08.11

Korzystna Oferta! Dom, blisko (13x6m) 10km od Łowicza z ogrodem oraz trzy budynki gospodarcze. 5 km od autostrady w budowie: Stryków – Konotopa. Budynek gospodarczy jeden duży z przeznaczeniem na hurtownię, itp. Całość z działką: 4300 m2, podłączony prąd, woda, kanalizacja w budowie. Dom umeblowany do zamieszkania.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Ustrzyki Dolne

08.08.11

Bieszczady-dzialka 126 ha 88 a (1.268.800 m2) w jednym kawalku !!! Większa część powierzchni stanowi las a reszta to pastwiska, łąki i rola IV,V,VI klasy. Sprzedaż tylko w całości. Cena 1,49 zł/m2 = 14.900 zl/ha !!! Wies usytuowana na wysokosci ok. 500 m n.p.m. znajduje się w Bieszczadach niedaleko Ustrzyk Dolnych malowniczo położona nad potokiem w rozległej górskiej kotlinie otoczonej pasmem Ostrego Działu i wzgórzami odnóg pasma Chwaniowa. Gorskie potoki splywajace z OSTREGO DZIALU wpadaja do rzeki STRWIAZ która jako jedyna z polskich rzek poprzez DNIESTR wpada do Morza Czarnego. Dzialka stanowi praktycznie cale wzgorze wznoszace się na wysokosci około 782 m n.p.m. z którego to szczytu można zobaczyc cala okolice z przepieknymi krajobrazami. Z jednej strony stok poludniowy porosniety drzewami a z drugiej strony stok polnocny naturalnie wyprofilowany pod wyciag narciarski.Szczyt dzialki na bardzo duzym i dlugim odcinku jest w poziomie.Liczne slady odbitych łap w sniegu wedrujacych przez ta dzialke wszelkiej zwierzyny bieszczadzkiej daje gwarancje niespotykanej ciszy oraz nieskazonego powietrza. Analizując powierzchnię i cenę tej oferty dojdziemy do wniosku ze każdorazowo za kwote wynoszącą 1 złoty i 49 groszy otrzymujemy 1m2 swoich wymarzonych BIESZCZAD. Atrakcje turystyczne w okolicy: wies agroturystyczna ,rezerwat CISOW, stanowisko Storczyka, Eko Muzeum HOŁE ,slupy graniczne-była granica PRL i ZSRR, pomniki przyrody,fortyfikacje ziemne z XVII w., liczne cerkwie greko-katolickie,niezliczone sciezki piesze i rowerowe a wkoło bieszczadzkie wzgorza porosniete pieknymi i czystymi lasami z wieloma punktami obserwacyjnymi. Raj dla zbieraczy grzybów, jagód, ziół oraz osob szukajacych prawdziwie nieskazonych Bieszczad . W odleglosci kilku kilometrow wyciągi narciarskie (Laworta, Gromadzyń i kilka mniejszych), basen letni i całoroczny kryty w Ustrzykach Dolnych. Do zalewu Solińskiego około 20 km. Niedaleko przejscie graniczne z Ukraina. Okolica gwarantuje wspaniałe warunki do uprawiania paralotniarstwa oraz turystyki pieszej, rowerowej jak i samochodowej (bieszczadzkie obwodnice, Bieszczadzki Park Narodowy). Dzialka z ogromnymi mozliwoscia inwestycyjnymi. Teren nie objęty programem NATURA 2000!!! Media : prad SN około 50 m od dzialki. Dojazd od drogi gminnej około 50 m droga utwardzona.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Nowe mieszkania >> Rumia

01.01.12

WILLA GRACJA" to budynek mieszkalno-usługowy w centrum Rumi-ul. Świętojańska zawierający cztery mieszkania wraz z garażami oraz lokal usługowy. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na II pietrze o powierzchni 56,3 m2. W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Rzut mieszkania i piwnic z halą garażową w załączniku. Piwnica w cenie mieszkania, miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 20 tyś. zł.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Biuro do wynajęcia >> Szczecin

01.07.10

Powierzchnia biurowa, 500m2 plus klatki schodowe, toalety oraz windy. I piętro. Lokalizacja w Ścisłym Centrum Szczecina. Wysokość pomieszczeń 3,20m. 20 pomieszczeń . W budynku istnieje możliwość wynajęcia powierzchni w innej konfiguracji: od 500m2 do 3000m2 . Również powierzchnia typu " Open Space ". Rzuty całej powierzchni do wynajęcia do wglądu w Biurze Nieruchomości 3 Kąty.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam dom >> łosinka

15.06.11

do sprzedania dom z działką 0,5 ha; atrakcyjna cena i lokalizacja; więcej informacji pod podanym nr telefonu
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

znalezionych: 1280, strona 7 z 256
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>