etransport.pl: Bezpieczna firma transportowa 2012

15.05.12

Szkolenie dla właścicieli firm, osób zarządzających transportem oraz kierowców firm transportowych.więcej...

etransport.pl: Zarządzaj flotą z CMSMirage

15.02.11

Firma CMSMirage Sp. z o.o., wrocławski dostawca innowacyjnych rozwiązań internetowych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, poinformował o przejęciu pełni praw do dystrybucji i wdrażania systemu zarządzania flotą – Flota MIRAGE.

etransport.pl: Nie ma szans na drogę ekspresową

01.07.14

Według MIR nie ma szans na to by w nowej unijnej perspektywie na lata 2014-2020 znalazły się środki na budowę drogi ekspresowej Wrocław – Magnice – Kłodzko – Boboszów – granica państwa.

etransport.pl: Oferta leasingu Raiffeisen-Leasing Polska S.A. najlepsza

22.06.10

Z przeprowadzonego ogólnopolskiego badania satysfakcji dealerów samochodowych ze współpracy z instytucjami finansowymi wynika, iż dealerzy najlepiej oceniają ofertę leasingu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

etransport.pl: Karambol w Rosji

08.01.14

8 ofiar śmiertelnych.

Kamery na testach

22.05.11

Na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Człuchowie (pomorskie) testowane są nowe kamery. Zarejestrowany przejazd na czerwonym świetle może oznaczać grzywnę i punkty karne. Dwie kamery umieszczone na latarniach rejestrują wjazd i zjazd auta ze skrzyżowania przy wjeździe na chojnicką obwodnicę od strony Człuchowa. To jedno z pięciu miejsc w kraju kontrolowanych przez taki system. Jeśli się sprawdzi, będzie ich więcej.

- Testowane jest urządzenie, które współpracuje ze Strażą Gminną w Człuchowie - mówi Piotr Michalski, rzecznik gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Czekamy na raport bezpieczeństwa ruchu drogowego za zeszły rok dla dróg krajowych, którymi zarządza GDDKiA. W zależności od jego wyników rozważamy zainstalowanie podobnych urządzeń na kilku niebezpiecznych skrzyżowaniach w województwie pomorskim.