etransport.pl: Bezpieczna firma transportowa 2012

15.05.12

Szkolenie dla właścicieli firm, osób zarządzających transportem oraz kierowców firm transportowych.więcej...

etransport.pl: Innowacja w Wtransnet

22.10.10

Wtransnet jest firmą, która od początku swojej działalności w 1996, postawiła na innowacje. Innowacja ta jest całkowicie powiązana z potrzebami jej klientów jak i z tendencjami w sektorze. Dzięki takiej postawie Wtransnet zrzesza na dzień dzisiejszy ponad 9.000 klientów z 23 krajów.

Krakowski Rower Miejski

08.03.12

Krakowski Rower MiejskiKraków chce rozbudować sieć miejskich wypożyczalni rowerów. W tym celu ogłoszono przetarg na operatora, który będzie zarządzał systemem miejskich jednośladów. Termin składania wniosków o zawarcie umowy koncesji mija 26 marca.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu poszukuje firmy, której zadaniem będzie wdrożenie i uruchomienie usługi pod nazwą Krakowski Rower Miejski. W pierwszym etapie zakłada się, że system będzie się składał z 15 stacji i 150 rowerów. W dalszej kolejności usługa ma być rozbudowana do min. 30 stacji i 300 rowerów. Docelowo, do końca 2015 roku, system ma się składać z min. 150 stacji i 1500 rowerów.

etransport.pl: Goodyear Dunlop dostawcą opon dla GE Equipment Services Europe

22.07.12

Goodyear Dunlop Tires Europe zawarł jedną z największych w Europie umów na dostawę opon z GE Equipment Services Europe B.V.

etransport.pl: Czy sól sypana na ulice jest bezpieczna?

01.11.12

Prokuratura w Rzymie wszczęła we wtorek śledztwo przeciwko trzem przedstawicielom kierownictwa Obrony Cywilnej w mieście w sprawie rozsypania szkodliwej soli na ulicach w czasie śnieżyc w lutym tego roku - podały media.

etransport.pl: Cargo Glob- nowa Giełda Transportowa

15.12.10

W połowie listopada ruszyła nowa giełda transportowa. Do chwili obecnej czyli w niecały miesiąc czasu na giełdę zarejestrowało się już ponad 1600 firm transportowych, spedycyjnych oraz produkcyjnych, a oferty ładunków i wolnych pojazdów pojawiają się coraz częściej.