etransport.pl: Żaglowy transport śródlądowy

08.06.12

W dniach 18 do 20 maja 2012 roku odbywały się już po raz trzeci Regaty Branży TSL. Na zaproszenie organizatorów, firm Transics i InterLAN oraz partnerów regat do mazurskiego portu Sztynort zjechali się z całej Polski przedstawiciele kilkudziesięciu firm transportowych.więcej...

Przebudowa w Grodzisku Mazowieckim

15.03.13

Dziś została podpisana umowa na przebudowę czterech ulic w Grodzisku Mazowieckim: Żółkiewskiego, Czarnieckiego, Książęcej i Miłej.

etransport.pl: WITD: Autokar bez koła

08.08.11

Inspektorzy Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego na drodze krajowej nr 61 w Grajewie zatrzymali do rutynowej kontroli autokar należący do przewoźnika łotewskiego. Pojazd jechał z Niemiec na Łotwę. Podczas kontroli stanu technicznego stwierdzono brak koła na jednej z tylnych osi.

etransport.pl: STAS prezentuje naczepę “V-Streamline II.

22.12.11

Podczas niesamowitego wydarzenia, w którym udział wzięło ponad 1000 uczestników, producent naczep STAS zaprezentował swoje najnowsze dzieło V- Streamline II.

etransport.pl: Wygodna, szybka, ale śmiertelna trasa S3

22.08.13

Liczba wypadków na lubuskich drogach rośnie.

etransport.pl: 15 lat DLS w Polsce

01.12.13

Jubileusz 15-lecia DLS Trans LTD Sp. z o.o. w Polsce, to niepowtarzalna okazja, by podsumować rozwój niezależnej spółki córki niemieckiej firmy spedycyjno-transportowej , która od 1998 roku prężnie rozwija się na polskim rynku, poszukując własnych klientów oraz nowych rynków.