etransport.pl: Nowe możliwości przeładunkowe w Gądkach

15.07.12

Cargosped konsekwentnie realizuje strategię elastycznego dostosowywanie się do potrzeb rynku.więcej...

etransport.pl: "Logistyka Odzysku" numer trzeci

22.04.12

W numerze:

etransport.pl: PKS Gdańsk Oliwa sponsoruje przyjazd pojazdów ze Szwecji

15.06.13

Firma PKS Gdańsk – Oliwa SA właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych Promy24.com we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck, który odbędzie się w Opolu w dniach 19 – 21 lipca 2013.

etransport.pl: WITD: Nieprawidłowe rozmieszczenie ładunku

15.07.13

Inspektorzy transportu drogowego z Oddziału Terenowego w Lesznie, podczas dojazdu do punktu kontrolnego, zwrócili uwagę na pojazd członowy, którym przewożone były płyty betonowe i gdzie rozmieszczenie ładunku wskazywało na znaczne dociążenie przedniej części naczepy.

Nowy wiadukt nad zakopianką

22.02.10

Nowy wiadukt nad zakopiankąNad drogą krajową nr 7 w Mogilanach zostanie wybudowany nowy wiadukt. Dzięki niemu zwiększy się bezpieczeństwo ruchu na „zakopiance”.

Wojewoda małopolski Stanisław Kracik wydał już zezwolenie na realizację inwestycji drogowej, która usprawni ruch na drodze z Krakowa do Zakopanego.

Wiadukt będzie miał 67 metrów długości, jezdnię o szerokości 8 metrów, a także 2-metrowy chodnik. Po jego obu stronach zostaną wybudowane drogi dojazdowe wraz ze skrzyżowaniami, które ułatwią kierowcom włączanie się do ruchu na „zakopiance”.

Rozbudowa dróg dojazdowych oraz budowa wiaduktu zwiększy płynność ruchu i poprawi bezpieczeństwo.

etransport.pl: Scania na IAA 2012 - gotowe rozwiązania dla użytkowników

08.09.12

Scania daje klientom do dyspozycji pojazdy, zbudowane z najlepszych komponentów. Przykładem są nowe silniki Euro 6 o mocy od 250 do 480 KM, prezentowane na wystawie pojazdów użytkowych IAA.