Pożar w zakładzie produkcyjnym Hjord Knudsen

29.11.12

W nocy z soboty na niedzielę 18. listopada w Wyrzysku k.Piły miał miejsce pożar hali produkcyjno-magazynowej należącej do firmy meblarskiej Hjord Knudsen.więcej...

Europol Meble Polska zainwestuje 52 mln euro w nową fabrykę

15.07.11

Europol Meble Polska zainwestuje co najmniej 52 miliony złotych w budowę nowego zakładu produkcji mebli tapicerowanych.

5 rzeczy, z powodu których powinieneś wykupić ubezpieczenie domu

01.12.17

Chociaż w Polsce ubezpieczonych jest około 2/3 nieruchomości, zainteresowanie polisami majątkowymi rośnie. Wiele osób jednak nadal waha się, traktując ubezpieczenie domu jak luksus. Warto jednak zainteresować się polisą – szczególnie, jeśli wśród elementów wyposażenia znajduje się kilka wartościowych sprzętów.

RDLP Białystok odpowiada na zarzuty Greenpeace

22.02.11

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku nie może pozostać obojętna na mylące opinię społeczną informacje dotyczące zrównoważonej gospodarki leśnej w Puszczy Białowieskiej, ukazujące się ostatnio w prasie oraz na stronach internetowych Greenpeace. W odniesieniu do tych materiałów przedstawiamy informacje wynikające z faktów i dokumentów.

Całość drewna wystawionego w PL-D została sprzedana

22.11.14

Zakończył się pierwszy etap sprzedaży drewna na rok 2015 - sprzedaż ofertowa w w Portalu Leśno-Drzewnym. Do 12. grudnia potrwa drugi etap, tzw. aukcje systemowe, dotyczący drewna kupowanego w I połowie przyszłego roku.

IKEA opublikowała wyniki finansowe za rok 2014

29.01.15

IKEA opublikowała oficjalne wyniki finansowe za rok obrotowy 2013/2014. Szwedzki koncern kolejny raz zwiększył przychody, które sięgnęły 29,3 mld euro.