etransport.pl: Ciężarówką wbił się w wiadukt

15.01.13

Wczoraj wieczorem przez kilka godzin zablokowany był odcinek autostrady A4 w kierunku Opola, gdzie kierowca ciężarówki z nieznanych przyczyn uderzył w filar wiaduktu.więcej...

etransport.pl: Potrącenie pieszego w Szczuczynie

01.06.10

Kierujący ciężarówką potrącił 22–latka, który w niedozwolonym miejscu przebiegał przez jezdnię. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Grajewscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

etransport.pl: WITD: Przegapione terminy

15.04.13

W dniu 10 kwietnia 2013r. ITD z oddziału terenowego w Lesznie, wspólnie z funkcjonariuszami policji miejscowej komendy, prowadzili czynności kontrolne na drodze krajowej nr 5.

etransport.pl: Tytuł Jakość Roku 2009 dla Wincanton

15.02.10

Wincanton Polska został uhonorowany tytułem Jakość Roku 2009 w czwartej edycji Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach. Tym samym operator logistyczny potwierdził swoją obecność w gronie firm, które szczególnie dbają zarówno o wysoki poziom oferowanych usług, jak i standardów pracy.

etransport.pl: Ratunek dla drogowych firm już bliski

29.06.12

Ustawa o wypłatach dla podwykonawców, którym nie płacą inwestorzy, dostała tzw. błyskawiczną ścieżkę.

Kraków: utrudnienia na ul. Półłanki

08.05.11

Od 9 maja, w związku z prowadzonymi pracami w ramach przebudowy ul. Surzyckiego, przez około dwa tygodnie planowane jest całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Półłanki, na odcinku od ul. Christo Botewa do około 600 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Rączną.

Jednocześnie południowa część ul. Półłanki, na wysokości placu targowego, zostanie zawężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku.

Trasa objazdowa została wyznaczona ulicami: Igołomską - Ptaszyckiego - al. Jana Pawła II - al. Pokoju - Nowohucką - Saską - Lipską - Surzyckiego - Rybitwy.