etransport.pl: Zima uderza w kierowców

22.01.13

Nadmiar śniegu uprzykrzył życie kierowcom na autostradzie A4 w Niemczech w kierunku Frankfurtu. Zmotoryzowani utknęli w 70-kilometrowym korku.więcej...

Gdańsk - zmiany komunikacyjne w związku w meczem piłkarskim

01.10.13

DziśÂ o godz. 20.30 odbędzie się na PGE ARENA Gdańsk mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce.Wprowadzono tymczasowe zmiany komunikacyjne dla kibiców. Głównym środkiem transportu do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. W dniu meczu będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu -  ul. Stara Uczniowska (cała) wraz z bocznymi wjazdami zostaje zamknięta dla samochodów.

etransport.pl: Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

08.04.10

W 2010 r. szeroka oferta ogumienia ciężarowego Grupy Goodyear Polska obejmuje następujące opon marek Goodyear i Dunlop:

etransport.pl: Stacje tankowania gazu ziemnego

15.04.10

Gaz ziemny jako paliwo silnikowe był stosowany już w XIX wieku.

etransport.pl: 300 robotników zeszło z A4

22.04.12

Trzystu robotników zeszło z placu budowy autostrady A4 - informuje Informacyjna Agenca Radiowa. Wszystko przez to, że jeden z głównych podwykonawców jest od kilku miesięcy nieopłacany.

Zagrożenia niechronionych uczestników ruchu (III) Motocykliści i motorowerzyści

22.08.11

Motocykliści należą do niechronionej grupy użytkowników dróg, którzy w niewielkim stopniu są chronieni przez hełmy i odzież ochronną. Dodatkowo nowe rozwiązania techniczne umożliwiają motocyklistom jazdę z bardzo dużymi prędkościami, przekraczającymi nawet 200 km/h. Dlatego każdy najmniejszy błąd motocyklisty prowadzi do groźnego w skutkach wypadku. Należy podjąć intensywne działania, aby zatrzymać wzrost liczby ofiar wśród motocyklistów, ale także zmniejszyć zagrożenia, jakie stwarzają motocykliści.