etransport.pl: Zima uderza w kierowców

22.01.13

Nadmiar śniegu uprzykrzył życie kierowcom na autostradzie A4 w Niemczech w kierunku Frankfurtu. Zmotoryzowani utknęli w 70-kilometrowym korku.więcej...

etransport.pl: Allcom wchodzi na rynek przewozów konwencjonalnych

15.01.12

Allcom sp. z o.o. - międzynarodowa spedycja i agencja celna z Gdyni, specjalizująca się w organizacji kontenerowych przewozów towarów w imporcie i eksporcie, otwiera regularne połączenie statkami konwencjonalnymi z Indii do Polski.

etransport.pl: Dwie strony tej samej monety

22.07.10

12 kwietnia 2010 r. prezydent USA, na podstawie przepisów ustawy o nadzwyczajnych instrumentach ekonomicznych polityki zagranicznej (International Emergency Economic Powers Act) oraz ustawy o sytuacjach nadzwyczajnych dotyczących kraju (National Emergencies Act), wydał rozporządzenie wykonawcze nr 13536, w sprawie zabezpieczenia własności podmiotów czerpiących korzyści z konfliktu w Somalii (Executive Order. Blocking Property of Certain Persons Contributing to the Conflict in Somalia).

etransport.pl: Czołowe zderzenie autobusu z osobówką

29.06.11

Na drodze krajowej numer 8 koło Kudowy Zdrój, samochód osobowy zderzył się z autobusem.

etransport.pl: Poszukiwany kierowca ciężarówki

29.08.13

Potrącił pieszego.

etransport.pl: A4 - decyzja sądu w sprawie umowy koncesyjnej

01.01.12

Sąd Okręgowy w Warszawie, w sprawie wytoczonej Ministerstwu Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej przez Gminę Jaworzno o ujawnienie treści umowy koncesyjnej na budowę i eksploatację autostrady A4 Katowice-Kraków, zdecydował w postępowaniu apelacyjnym, że minister nie musi udostępnić dokumentu władzom samorządowym Jaworzna. Wyrok jest prawomocny.