etransport.pl: Pirat drogowy wpadł przez własne nagranie

01.08.13

Półroczny zakaz jeżdżenia po drogach Norwegi dostał kierowca ciężarówki z Łotwy. Dowodem świadczącym o winie kierowcy jest film, który sam nagrał za kamerką w ciężarówce.więcej...

etransport.pl: Bajecznie odszykowana Scania

29.09.10

Baja! - krzyczą radośnie małe dzieci na widok ulubionej bajki. To samo hasło wykrzykują miłośnicy ciężarówek widząc Scanię 143 M należącą do Jarosława i Bartosza Wawrzyniewiczów z miejscowości Kretomino koło Koszalina.

etransport.pl: Mandaty za brak "zimówek"

29.07.12

Kierowcy będą musieli zapłacić aż 500 złotych mandatu, jeśli zimą nie wymienią letnich opon.

Wałbrzyskiej strefie ekonomicznej grozi zakorkowanie

15.11.11

Wałbrzyskiej strefie ekonomicznej grozi zakorkowaniePrezydent Wałbrzycha Roman Szełemej i inwestorzy z wałbrzyskiej strefy ekonomicznej podpisali petycję do premiera Tuska. Wzywają go do pilnej modernizacji zrujnowanej drogi krajowej, w przeciwnym wypadku komunikacji ze strefą grozi rychły paraliż.

etransport.pl: ICE - numer, który może uratować nasze życie

15.10.10

Skrót I.C.E. staje się coraz bardziej rozpoznawalny w Polsce i na całym świecie. Noszenie karty z numerami ICE przy sobie może przyczynić się do uratowania życia. Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów daje możliwość nabycia Legitymacji Bezpiecznego Kierowcy poszerzonej o numer alarmowy do osoby, z którą należy się skontaktować w trakcie wypadku. Warto się w nią zaopatrzyć – dla własnego bezpieczeństwa.

etransport.pl: Zapaliła się ciężarówka z drewnem

15.06.13

Droga była zablokowana.