etransport.pl: Pirat drogowy wpadł przez własne nagranie

01.08.13

Półroczny zakaz jeżdżenia po drogach Norwegi dostał kierowca ciężarówki z Łotwy. Dowodem świadczącym o winie kierowcy jest film, który sam nagrał za kamerką w ciężarówce.więcej...

etransport.pl: W sierpniu ruszy budowa nowego odcinka autostrady A4

08.07.10

Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk podpisze dziś w Rzeszowie umowę na budowę przedostatniego odcinka autostrady A4 z Tarnowa (węzeł Krzyż) do węzła Dębica Pustynia - poinformował rzecznik resortu Mikołaj Karpiński.

etransport.pl: 44-tonowa ciężarówka wpadła do rzeki

01.08.10

Fotoreportaż pokazujący operację wydobycia w pełni załadowanej ciężarówki, która wpadła do rzeki w porcie Goole.

etransport.pl: Nowi najemcy w P3 Delta Forum

08.04.12

Grupa PointPark Properties (P3) zawarła dwie nowe umowy najmu powierzchni zlokalizowanych w parku Delta Forum w Niemczech.

NPPDL: Dwie dodatkowe inwestycje na Mazowszu

01.08.10

NPPDL: Dwie dodatkowe inwestycje na MazowszuW ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych środki zaoszczędzone w przetargach zostaną przeznaczone na przebudowę drogi Pniewy – Rembertów w powiecie grójeckim i ulepszenie nawierzchni dróg żwirowych na terenie gminy Bodzanów. O dofinansowaniu projektów zadecydował Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki.

- Zaoszczędzone w ramach przetargów środki przekazujemy na dodatkowe drogi z listy, która wcześniej pozytywnie przeszła merytoryczną weryfikację – powiedział wojewoda Jacek Kozłowski. Dzięki dofinansowaniu zmodernizowanych zostanie 5,8 km trasy w powiecie grójeckim i 2,5 km dróg w gminie Bodzanów. Dodatkowo ze względu na straty powodziowe wojewoda zdecydował o zwiększeniu o 314 tys. zł już przyznanego wsparcia dla Nowego Dworu Mazowieckiego i gminy Pomiechówek.

Łódzkie: ZRID dla autostrady A1

08.11.13

Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska wydała decyzję zezwalającą na budowę autostrady A1 na odcinku od węzła „Tuszyn” do granicy województwa.