etransport.pl: Kolejne zmiany w organizacji ruchu na węźle Żelazna

01.09.13

Dziś, 30 sierpnia br., po południu zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na węźle Żelazna w Kielcach.więcej...

etransport.pl: Wypadek na krajowej "dziesiątce"

22.03.12

Wcześnie rano samochód jadący od strony Szczecina na wysokości miejscowości Motaniec wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem dostawczym.

etransport.pl: Najkrótsze połączenie Ostrołęki z trasą S8 otwarte

15.09.14

Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego mogą już korzystać ze zmodernizowanej drogi Ostrołęka-Turzyn.

etransport.pl: Nowa promocja w sieci partnerskiej Suder&Suder i Suder plus

15.05.11

Suder & Suder oraz Suder plus przygotowały dla swoich klientów atrakcyjną propozycję obejmującą amortyzatory Monroe.

Radomsko będzie miało obwodnicę

15.09.11

Rozpoczęła się budowa obwodnicy miasta Radomska. Inwestycja, która pochłonie ponad 91 mln zł, powstawać będzie etapami. Pierwszy odcinek od ul. Brzeźnickiej do ronda w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej gotowy będzie do połowy 2013 roku.

Zmiany organizacji ruchu w Łodzi

01.04.11

Od najbliższej soboty (2 kwietnia) w Łodzi zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie Limanowskiego - Klonowa oraz ulica Rudzka na odcinku od ul. Cienistej do ul. Zastawnej.

W związku z kolejnym etapem inwestycji przebudowy ulicy Limanowskiego w nocy z 1 na 2 kwietnia br. (z piątku na sobotę) nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Limanowskiego - Hipoteczna - Klonowa. Do połowy maja na skrzyżowaniu trwać będą prace polegające na korekcie układu drogowego oraz modernizacji sygnalizacji świetlnej.

W związku z prowadzonymi pracami ulica Rudzka zostanie zamknięta na odcinku od ul. Cienistej do ul. Zastawnej, a ruch na tym odcinku odbywał się będzie wahadłowo. Prace na ul. Rudzkiej prowadzone będą metodą połówkową przy zastosowaniu tymczasowej sygnalizacji świetlnej.