Barlinek odrabia straty

15.11.13

Barlinek SA opublikował wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Producent podłóg z drewna w ciągu 9 miesięcy br. wypracował 1,9 mln zysku brutto.więcej...

Gazeta Wyborcza o rynku drzewnym i nieprawidłowościach systemu e-aukcji

22.08.10

W piątkowej "Gazecie Wyborczej" ukazał się artykuł "Korupcja w LP. Kantowanie drewnem w sieci", autorami którego są Piotr Miączyński i Leszek Kostrzewski. W sobotę tych samych autorów nieco bardziej wyważony, lecz dotyczący tych samych spraw "Gdzie drwa rąbią, tam... prokuratura wkracza do akcji".

Leśna Solidarność zorganizuje kontrmanifestację przed Sejmem

22.03.17

Prezydium Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” jednogłośnie podjęło decyzję o organizacji 22. marca przed Sejmem kontrmanifestacji wobec zaplanowanej w tym czasie manifestacji organizacji pozarządowych występujących w sprawie Puszczy Białowieskiej.

Sklejka szalunkowa JAF Form

01.10.18

Sklejka szalunkowa JAF! Konkurencja dla sklejki brzozowej, bijąca na głowę jakością sklejkę chińską topolową. Wytrzymała sklejka szalunkowa JAF Form jest produkowana z drewna akacji, kauczukowca oraz eukaliptusa. Połączone warstwami tworzą sklejkę, która czerpie z każdego gatunku to, co najlepsze!

Lasy Państwowe chcą negocjować sprzedaż drewna z wiatrołomów z wybranymi podmiotami

15.11.17

Jak zapowiada dyrektor generalny LP Konrad Tomaszewski, w związku z trudnościami ze sprzedażą drewna poklęskowego Lasy Państwowe planują rozpocząć negocjacje z podmiotami, które zadeklarują wolę zakupu dużych ilości takiego drewna.

Płyta budowlana MFPÂŽ - przydatna na wszystkich etapach budowy

08.06.13

Uniwersalna płyta budowlana MFPÂŽ to dobry wybór dla wszystkich chcących budować dom – sprawdzi się w wielu miejscach : od fundamentu, aż po dach.