Gdzie dobrze płacą? W Lasach Państwowych

22.12.13

W rankingu wynagrodzeń "Dziennika Gazety Prawnej" leśnictwo, a właściwie Lasy Państwowe znalazły się na drugim miejscu za branżą rafineryjna i koksowniczą.więcej...

Tam zagrzeje miejsce na dłużej, czyli gdzie umieścić kominek?

22.11.16

Decyzja o posiadaniu kominka w domu ściśle wiąże się również z wyborem miejsca, w którym zostanie umieszczony. Jako sprawne urządzenie grzewcze musi jednak spełniać kluczowe wymogi techniczne, a więc jego lokalizacja nie może być przypadkowa. Nie oznacza to jednak ograniczenia funkcji dekoracyjnej. Poza najpopularniejszym rozwiązaniem, czyli kominkiem w centrum salonu, coraz częściej stosuje się także nietypowe rozwiązania, pozwalające optymalnie połączyć funkcjonalność i estetykę tego urządzenia.

Światowy Dzień Architektury w Opolu i Nysie

01.07.16

Już w najbliższy piątek, 1. lipca, w Opolu, na terenie Starego Rynku oraz miejskiego Ratusza, odbędzie się szereg atrakcji związanych z obchodami Światowego Dnia Architektury. Wśród wydarzeń nie zabraknie tematów związanych z drewnem.

Classen podsumowuje 2013r.

29.01.14

420 tys. sztuk skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i ponad 60 mln m2 paneli podłogowych wyprodukował w 2013r. Classen. Liczba wyprodukowanych desek pozwoliłaby na pokrycie powierzchni Zielonej Góry, a skrzydeł drzwiowych na siedmiokrotne wypełnienie Stadionu Narodowego w Warszawie. Miniony rok upłynął w Polsce pod znakiem remontów podsumowuje Classen.

Paweł Wrona wśród 50 najbardziej kreatywnych postaci polskiego biznesu

22.02.12

Redakcja magazynu Brief uznała Pawła Wronę, Prezesa Zarządu Barlinek S.A. za jedną z 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie.

Cztery kąty, Le Mans piąty...

29.06.10

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, bardzo często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub ciężko dostępnych przestrzeni, szczególnie w szafkach narożnych. W efekcie puste miejsca, zamiast zostać zapełnione, pokrywają się kurzem, podobnie jak sprzęty tam się znajdujące.