IKEA opublikowała wyniki finansowe za rok 2014

29.01.15

IKEA opublikowała oficjalne wyniki finansowe za rok obrotowy 2013/2014. Szwedzki koncern kolejny raz zwiększył przychody, które sięgnęły 29,3 mld euro.więcej...

Lasy Państwowe chcą negocjować sprzedaż drewna z wiatrołomów z wybranymi podmiotami

15.11.17

Jak zapowiada dyrektor generalny LP Konrad Tomaszewski, w związku z trudnościami ze sprzedażą drewna poklęskowego Lasy Państwowe planują rozpocząć negocjacje z podmiotami, które zadeklarują wolę zakupu dużych ilości takiego drewna.

Drewex negocjuje z potencjalnymi inwestorami

15.11.10

Drewex SA poinformował, że Piotr Polak, główny akcjonariusz spółki, pełniący jednocześnie funkcję jej prezesa, rozpoczął negocjacje z potencjalnymi inwestorami.

Już za dwa tygodnie targi zielonej energii RENEXPO

15.10.11

Już za dwa tygodnie Międzynarodowe Targi RENEXPO Poland otworzą przed Państwem swoje podwoje. Choć to premiera targów, impreza już należy do największych w branży energii ze źródeł odnawialnych i energooszczędnego budownictwa.

Biofactory zakończyło kolejną inwestycję

08.08.13

Spółka Biofactory z Gorlic poinformawała, że 29.07.2013r. odbyła się obowiązkowa kontrola Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego z Gorlic, w związku z wydaniem pozwolenia na użytkowanie nowo wybudowanego budynku bio-ciepłowni, z kotłem na biomasę o mocy 2 MW i zbiornikiem paliwa.

Innowacyjne tarasy. Nowoczesna technologia WPC

15.06.11

Temperatura daje popalić wszystkim. Gdy słupki rtęci przekraczają trzydzieści stopni, lubimy oddawać się letniemu lenistwu. Sezon urlopowy dopiero przed nami, dlatego najczęściej jeszcze "urlopujemy" się w domu.