IKEA opublikowała wyniki finansowe za rok 2014

29.01.15

IKEA opublikowała oficjalne wyniki finansowe za rok obrotowy 2013/2014. Szwedzki koncern kolejny raz zwiększył przychody, które sięgnęły 29,3 mld euro.więcej...

Dyskusje o Narodowym Programie Leśnym na finiszu

29.05.15

163 rekomendacji dających podstawę do dalszych prac nad Narodowym Programem Leśnym, 115 referatów przygotowanych przez 141 ekspertów z 34 instytucji, 100 uczestników spotkań oraz 1700 śledzących obrady on-line, to bilans dotychczasowych sześciu dyskusji.

W najbliższych tygodniach powstanie projekt zmian w ustawie o lasach

29.10.11

W ciągu miesiąca ma powstać projekt zmian ustawy o lasach zawierający rozwiązania trwale ustalające zasady handlu drewnem informuje Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego. Zasady sprzedaż surowca drzewnego w I półroczu pozostaną bez zmian.

Budma 2011 - Fotorelacja

01.02.11

Tegoroczne targi Budma miały wyjątkowy, jubileuszowy charakter. Specjaliści z branży już po raz dwudziesty spotkali się w Poznaniu, by uczestniczyć w największych targach budowlanych w naszej części Europy. Na zwiedzających czekały ekspozycje specjalne, interaktywne pokazy, specjalistyczne konferencje, a także blisko półtora tysiąca firm prezentujących na stoiskach swoją najnowszą ofertę dla budownictwa. Tematyka targów obejmowała wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów pod kątem oferty wyrobów z drewna.

Nowy Sącz: Wypadek samochodu przewożącego surowiec drzewny

01.09.15

W dniu 28. sierpnia w godzinach popołudniowych na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu przewrócił się samochód ciężarowy wiozący drewno. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem.

Seminarium: Aspekty informatyczne funkcjonowania Lasów Państwowych i branży drzewnej

01.07.12

Centrum Promocji Informatyki zaprasza do udziału w XVIII edycji seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA: "ASPEKTY INFORMATYCZNE FUNKCJONOWANIA LASÓW PAŃSTWOWYCH I BRANŻY DRZEWNEJ".