Leśna Solidarność zorganizuje kontrmanifestację przed Sejmem

22.03.17

Prezydium Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” jednogłośnie podjęło decyzję o organizacji 22. marca przed Sejmem kontrmanifestacji wobec zaplanowanej w tym czasie manifestacji organizacji pozarządowych występujących w sprawie Puszczy Białowieskiej.więcej...

Amerykanie stawiają na energię z biomasy

29.09.11

Amerykanie stawiają na rozwój zielonej energii. Tylko w minionym tygodniu ogłoszono inwestycje warte prawie miliard dolarów, które skierowane zostaną na budowę elektrowni zasilanych biomasą. Organizacje zajmujące się ochroną środowiska wskazują, że rozwój tego typu energetyki powinien być kontrolowany, jak każdy inny.

Konkurs wiedzy o designie - Odpowiedz na pytania i wygraj nagrody

08.11.11

Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje w ramach Projektu "Zaprojektuj Swój Zysk" konkurs dotyczący designu i jego zastosowania w biznesie kreatywnym.

Grupy Nowy Styl przejęła szwajcarski SITAG

01.09.15

Grupa Nowy Styl podpisała umowy o przejęciu szwajcarskiej firmy - producenta krzeseł i mebli biurowych SITAG AG - posiadającej własną sieć sprzedaży i fabrykę w Szwajcarii. To już trzecia akwizycja na przestrzeni ostatnich czterech lat, olbrzymi sukces firmy, podkreślający bardzo mocną pozycję na mapie Europy i stabilną kondycję finansową. Dzięki kolejnemu przejęciu Nowy Styl poszerza sieć dystrybucji na prężnie rozwijającym się rynku szwajcarskim, a także uzupełnia portfolio Grupy o kolejne produkty.

Założyciel Fakro Przedsiębiorcą Roku 2010

01.12.10

Ryszard Florek został laureatem nagrody Przedsiębiorca Roku 2010. Tegoroczny konkurs był ósmą polską edycją międzynarodowego programu współzawodnictwa Entrepreneur of the Year, którego organizatorem jest firma doradcza Ernst&Young.

Drewex opublikował nową strategię działalności

15.12.13

Zarząd DREWEX S.A. w upadłości układowej przedstawił główne założenia dalszego kierunku rozwoju działalności spółki.