Lasy Państwowe chcą negocjować sprzedaż drewna z wiatrołomów z wybranymi podmiotami

15.11.17

Jak zapowiada dyrektor generalny LP Konrad Tomaszewski, w związku z trudnościami ze sprzedażą drewna poklęskowego Lasy Państwowe planują rozpocząć negocjacje z podmiotami, które zadeklarują wolę zakupu dużych ilości takiego drewna.więcej...

Stora Enso Narew otrzyma ponad 90 mln unijnej dotacji

08.02.15

28. stycznia 2015r. Komisja Europejska przyznała firmie Stora Enso Narew Sp. z o.o. dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Udzielone wsparcie dotyczy projektu związanego z budową linii do produkcji papieru w Ostrołęce.

EDF Rybnik rozpocznie budowę nowego bloku energetycznego

15.09.12

EDF Rybnik SA rozpocznie budowę nowego bloku energetycznego opalanego węglem kamiennym i biomasą.

Ultra-Thermo-Mega-Wand - ultra-mega ciepłe ściany

08.12.10

Ultra-Thermo-Mega-Wand - nowy typ prefabrykowanej ściany dla domów modułowych firmy Wolf System - wyróżnia się wytrzymałą i mocną konstrukcją oraz dobrą izolacyjnością termiczną. Dzięki temu Ultra-Thermo-Mega-Wand stanowi solidną, ciepłą i odporną na czynniki zewnętrzne konstrukcję, na której możemy oprzeć nasz dom. Ściany zewnętrzne Ultra-Thermo-Mega-Wand to sposób na cichy i ciepły dom.

XIV Międzynarodowe Zawody Drwali - Bobrowa 2013

29.06.13

W dniach 6 i 7 lipca w Bobrowej (gm. Rudniki) odbędzie się XIV edycja Międzynarodowych Zawodów Drwali, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Drwali.

Nowy Styl kupił udziały w tureckiej spółce

01.10.14

Jeden z czołowych przedstawicieli polskiej branży meblarskiej znów przejmuje za granicą. Po dwóch akwizycjach na rynku niemieckim Grupa Nowy Styl wykupuje 50% udziałów w tureckiej firmie produkcyjno-dystrybucyjnej TCC The Chair Company, poszerzając tym samym rynki zbytu i rozwijając sieć dystrybucji na tym bardzo dynamicznym rynku.