Sprzedam działkę >> Prabuty

29.05.10

Sprzedam działki budowlane 1000-2000 m2 cena 30-40 zł/m2, 6 działek położonych jest nad stawem spełniającym rolę terenu rekreacyjnego. Mozliwość zakupu włączne ze stawem. W pobliżu ok. 1 km znajduje się jezioro.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościwięcej...

Sprzedam działkę >> barlinek

08.05.10

Działka położona przy drodze asfaltowej , media przy granicy , warunki zabudowy dla działki na dwa budynki mieszkalne ,pod lasem -polecam
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Hyżne

08.12.12

Do sprzedania działka z możliwością zabudowy 30 arów w miejscowości Hyżne . Działka z możliwością zabudowy , media : prąd na działce , kanalizacja i woda w planach gminy na 2013 rok , gaz na sąsiedniej działce , szerokość działki około 25 m , dojazd do działki droga gminna asfaltowa otoczenie nowa i starsza zabudowa , spokojne i ciche miejsce .
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Lokal do wynajęcia >> Namysłów

29.01.11

Lokal usługowo-handlowy położony w najbardziej ruchliwej części Namysłowskiego rynku. Składający się z sali sprzedaży i zaplecza. W bezpośrednim sąsiedztwie inne sklepy i przejście dla pieszych. Lokal przestronny o wysokości 3,4 m. Przeszklone drzwi i witryna. Lokal po kapitalnym remoncie. Sala sprzedaży o powierzchni 26m2 na podłodze wysokiej klasy kafle, ściany gładź. Magazyn o powierzchni 4m2 na podłodze płytki, ściany gładź. Łazienka o powierzchni 2m2 podłoga i ściany wykafelkowane, umywalka WC kompakt. Instalacje elektryczne, telefoniczne i alarmowe. Możliwość podpisania umowy zarówno na czas nieokreślony jak i określony tj. dłuższy okres.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Łomna

22.01.11

Działka o wymiarach 60 x 1000 m znajdująca się w pasie usługowo-przemysłowym. Zgodnie z Planem Zagospodarowania przeznaczona na nieprodukcyjną działalność gospodarczą - magazyny, hale, usługi lub nieuciążliwą produkcję. Działka położona jest pomiędzy drogą krajową nr 7 - trasa Warszawa-Gdańsk a Puszczą Kampinowską . Bezpośredni dojazd drogą asfaltową, wzdłuż trasy. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiadujących bądź kupna części działki. Cena 250 zł/m2 - do negocjacji.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam dom >> Limanowa

01.01.12

województwo małopolskie - powiat limanowski przepiękne miejsca, widokowe działki, czyste powietrze, doskonała baza wypadowa na weekendy, w pobliżu m.in. szczawa, kamienica - rekreacyjne miejscowości, słynące z wód mineralnych i termalnych limanowa, laskowa, lubomierz - znane i cenione stoki narciarskie... zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami: działki budowlane w cenie od 29.000,-zł domy gotowe do zamieszkania już od 220.000,-zł mieszkania w atrakcyjnych cenach - od 110.000,-zł
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości