Zamienię mieszkanie >> czestochowa

08.06.10

Zamienie mieszkanie wlasnosciowe 33m2 z ksiega wieczysta,2 pokoje z kuchnia z duzym balkonem,po kapitalnym remoncie,kuchnia i przedpokoj zabudowane,w dzielnicy trzech wieszczy,zamienie na mieszkanie do 45m2 najchetniej w dzielnicy rakow,bleszno,wrzosowiak,doplace lub splace zadluzenie
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościwięcej...

Sprzedam działkę >> Łaziska Dolne

01.08.11

Sprzedam działkę budowlaną 1600 m w Łaziskach Dolnych, cena za działkę wynosi 240 tys. i jest możliwość negocjacji ceny.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam mieszkanie >> Gułtowy

15.04.13

W mieszkaniu dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, WC-łazienka (oddzielnie) ,CO,telefon stacjonarny- internet,garaż,dostęp do PKP,szkoły podstawowej,gimnazjum,ośrodka zdrowia,apteki,kościoła,parku,lasu,sklepy
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam dom >> Krzemienna

01.06.12

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Krzemienna, gmina Dydnia. W skład nieruchomości wchodzi grunt działki o powierzchni 2400 m2, budynek mieszkalny i budynek garażowy.
Dom to obiekt drewniano - murowany, parterowy, w połowie podpiwniczony, ze strychem z możliwością adaptacji.
Budynek o powierzchni użytkowej ok. 80 m2, na którą składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, spiżarka, 2 korytarze i 2 ganki.
Dom estetycznie wykończony, w dobrym stanie technicznym, zadbany, do sprzedaży z wyposażeniem.
Nieruchomość uzbrojona jest w energię elektryczną i siłę, gaz z sieci, wodę z własnego ujęcia i kanalizację gminną.
Wjazd bezpośrednio z lokalnej drogi osiedlowej, jedynie na odcinku ok. 30 m ażurowymi płytami betonowymi.
Nieruchomość w całości ogrodzona, posiada liczne nasadzenia drzew i krzewów, skalniaki z roślinami ozdobnymi, oraz elementy małej architektury (huśtawka, ławki). Z posesji rozpościera się przepiękny widok na pobliski zbiornik wodny i okoliczne wzgórza.
Dodatkowo na działce znajduje się murowany budynek garażowy z osobnymi pomieszczeniami gospodarczymi.
Nieruchomość znajduje się w cichym i urokliwym miejscu. Idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako dom letni.

» cena sprzedaży - 160 000 zł (słownie: sto sześćdziesiąt tysięcy złotych) do negocjacji
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Wrocław, Fabryczna/żerniki

15.06.10

Do wynajęcia odrębny moduł biurowy o powierzchni 171m2. Składa się z 5 pokoi biurowych, sali konferencyjnej i pokoju socjalnego. Nowe okna PCV, na podłogach kafle. Duża ilość miejsc parkingowych. Czynsz najmu 6100zł netto + media. Wolne od września. Zapraszam na prezentację. A. Sudoł 0662 248 100, 071/338 33 34

Sprzedam mieszkanie >> Chojnice

01.02.10

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, powierzchnia 47mkw, III piętro, okna PCV, przy ulicy Łanowej. Do mieszkania przynależy piwnica.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości