etransport.pl: Wyróżnienie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska

22.06.10

Wyróżnienie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska w międzynarodowym konkursie Hellman’a zorganizowanym przez Global Marketing Board.







więcej...

etransport.pl: Na dziewiętnastolatkę najechał autobus. Zmarła w szpitalu.

15.02.10

Wczoraj wieczorem w Aleksandrowie Kujawskim doszło do tragicznego wypadku. Na 19-letnią kobietę najechał autobus. W wyniku odniesionych ran, zmarła po przewiezieniu do szpitala.

etransport.pl: WITD: Z magnesem na obiad

15.09.14

W dniu 09 września 2014r. w miejscowości Sycewice na DK nr 6 inspektorzy z Oddziału Wydziału Inspekcji w Słupsku WITD w Gdańsku zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej pojazd należący do przewoźnika polskiego.

Remont drogi krajowej nr 62 we Włocławku

29.09.13

Od dziś, w związku z remontem drogi krajowej nr 62 we Włocławku, planowane jest zamknięcie odcinka od ronda Falbanka do al. Królowej Jadwigi.

Gliwice po przetargu na DTŚ

29.09.12

Przygotowania do budowy ostatniego gliwickiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej zbliżają się do finału. W ubiegłym tygodniu otwarto oferty firm, które chcą zrealizować tę inwestycję.

Drugi i ostatni gliwicki odcinek Drogowej Trasy Średnicowej (oznaczony jako G2) ma długość 5,6 km. Wiedzie od ul. Kujawskiej do ul. Portowej i łączy się z drogą krajową nr 88. W ścisłym centrum - pod ulicami Dworcową i Zwycięstwa - będzie przebiegał w 500-metrowym tunelu, nad którym w przyszłości może powstać nowa, atrakcyjna przestrzeń miejska.

Władze samorządowe zabiegały, aby ten fragment trasy w jak największym stopniu spełniał oczekiwania mieszkańców. Dlatego zaprojektowano relatywnie dużo węzłów drogowych, które z jednej strony ułatwią dojazd do DTŚ z różnych ulic i różnych części miasta, z drugiej umożliwią wielu kierowcom spoza Gliwic dotarcie do ważnych obiektów, takich jak Politechnika Śląska czy Centrum Onkologii.

etransport.pl: Zablokowana droga krajowa nr 3 w Lubinie

15.01.12

Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych zablokowana jest w sobotę droga krajowa nr 3 w Lubinie (Dolnośląskie). Policja zorganizowała objazdy ulicami miasta.