etransport.pl: Wyróżnienie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska

22.06.10

Wyróżnienie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska w międzynarodowym konkursie Hellman’a zorganizowanym przez Global Marketing Board.więcej...

etransport.pl: Master Truck 2012 - Przydatne informacje

29.06.12

To już druga edycja Master Trucka odbywająca się na terenie lotniska Opolskiego Aeroklubu w Nowej Polskiej Wsi pod Opolem.

Utrudnienia podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

15.05.13

W związku z organizacją V Europejskiego Kongresu Gospodarczego w dniach 13-15 maja w Katowicach na niektórych ulicach będzie obowiązywać strefa ograniczonego ruchu.

etransport.pl: Kradzieże na budowie trasy S3

29.06.11

Policjanci z Międzyrzecza w Lubuskiem zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kradli olej napędowy z maszyn pracujących na budowie trasy ekspresowej S3.

Wykonawca Trasy Mostu Północnego

29.05.10

Wykonawca Trasy Mostu PółnocnegoPo przeanalizowaniu dziesięciu ofert firm i konsorcjów, które ubiegały się o możliwość budowy drugiego odcinka Trasy Mostu Północnego, Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych wybrał ofertę firmy Skanska.

Koszt budowy zgodnie z ofertą wyniesie prawie 51,5 mln złotych. Odcinek Trasy Mostu Północnego od węzła z ulicą Pułkową do węzła przesiadkowego Młociny ma być gotowy do końca grudnia 2011 roku, czyli jednocześnie z obecnie budowaną przeprawą mostową.

W przypadku braku odwołań, na które pozostali oferencji mają 10 dni i pomyślnych wyników kontroli Prezesa UZP, umowa z wykonawcą będzie podpisana w pierwszej połowie czerwca.

etransport.pl: Filtr przeciwpyłkowy – historia części i podzespołów

08.04.13

Jak zachęcić Klienta do sprawdzenia i wymiany – skuteczne argumenty.