etransport.pl: Rocznie 2 miliony wolnych wolnych pojazdów zgłoszonych w Wtransnecie

08.07.10

Letnie miesiące to zazwyczaj trudny okres dla poszukujących dyspozycyjne auta, w Wtransnecie zawsze promowaliśmy i promujemy zgłaszanie wolnych aut.więcej...

etransport.pl: Goodyear nowym graczem na rynku bieżnikowania na gorąco

15.08.13

Potencjał rynku regeneracji bieżnika metodą na gorąco – na karkasie klienta – w Polsce szacuje się na blisko 40%.

Wkrótce ruszą prace przy budowie A4

08.10.10

Wkrótce ruszą prace przy budowie A48 października ruszą prace przy budowie autostrady A4 od okolic Pawłosiowa do Radymna. 24 września wojewoda podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację tego ponad 17-kilometrowego odcinka A4, stanowiącego drugą część autostrady A4 Jarosław - Radymno. Plac budowy został już przekazany.

Odcinek autostrady A4 Jarosław - Radymno jest inwestycją realizowaną systemem „Projektuj i Buduj”. Wykonawcą tego 25-kilometrowego odcinka jest konsorcjum firm w składzie Budimex Dromex S.A. i Ferrovial Agroman S.A. z Hiszpanii. Kontrakt podzielony został na 2 etapy. Pierwszy etap to projektowanie, a drugi dotyczy realizacji. Wykonawca najpierw opracował projekt budowlany w oparciu o przekazany przez GDDKiA projekt wstępny, uzyskał decyzję lokalizacyjną oraz decyzję środowiskową, a następnie decyzje o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

etransport.pl: Mobilne centra dowodzenia na podwoziach DAF LF dla Stołecznej Policji

01.04.10

Stołeczna Policja zakupiła dwa mobilne posterunki na podwoziach marki DAF serii LF. Pojazdy te zakupione zostały ze środków miejskich i przekazane stołecznej Policji przez Prezydenta m. st. Warszawy Panią Hannę Gronkiewicz-Walz na ręce Komendanta Głównego Policji Warszawskiej

etransport.pl: WITD: Akcja Drogołamacz

29.05.12

W dniach 22 i 23 maja inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku wraz z inspektorami z województwa Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego uczestniczyli we wspólnych działaniach kontrolnych pod nazwą Drogołamacz.

etransport.pl: Wyczyny pirata drogowego

08.05.14

Policyjna kamera zarejestrowała karkołomne wyczyny drogowe litewskiego kierowcy. 37-latkowi zatrzymano już prawo jazdy, a on stanie przed sądem w trybie przyspieszonym. Grozi mu wysoka grzywna.