etransport.pl: Rocznie 2 miliony wolnych wolnych pojazdów zgłoszonych w Wtransnecie

08.07.10

Letnie miesiące to zazwyczaj trudny okres dla poszukujących dyspozycyjne auta, w Wtransnecie zawsze promowaliśmy i promujemy zgłaszanie wolnych aut.więcej...

etransport.pl: Uwaga kierowcy!

29.09.10

W Bydgoszczy rozpoczął się remont ronda Toruńskiego. Kto nie chce stać w korkach, ten będzie nadrabiać długie kilometry. Wczoraj w nocy ruszył uciążliwy remont na bydgoskim odcinku drogi krajowej nr 5.

Białystok remontuje ulice

15.05.12

Dwie kolejne ulice w Białymstoku zostaną przebudowane lub zbudowane przy wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego: ul. Waszyngtona na odcinku od Akademickiej do Wesołej oraz ulica Świętokrzyska.

Obie inwestycje znalazły się na podstawowej liście projektów kluczowych, co oznacza, że po przygotowaniu dokumentacji i spełnieniu wymogów formalnych otrzymają dotacje z RPO.

Całkowity koszt przebudowy ul. Waszyngtona wynosi 9,28 mln zł (dofinansowanie to 5,57 mln zł). Budowa przedłużenia ul. Świętokrzyskiej pochłonie 13,81 mln zł, z czego 8,28 mln zł pokryje dotacja od Zarządu Województwa. Wsparcie obu projektów stało się możliwe dzięki oszczędnościom po przetargach na realizację innych inwestycji drogowych w ramach RPO.

etransport.pl: Kolorowa pomoc drogowa

29.04.13

We flocie firmy Anhol ze Skwierzyny próżno szukać przeciętnych pojazdów. Każdy holownik, ciągnik siodłowy, czy laweta jest tam jeżdżącym dziełem sztuki, noszącym na kabinie sceny z popularnych filmów i kreskówek. Wszystko po to, aby usługi pomocy drogowej świadczyć nie tylko efektywnie, lecz także efektownie...

etransport.pl: Utrudnienia na DK 61

29.07.10

Około godziny 9:00 na drodze krajowej numer 61 w rejonie miejscowości Stawiane w powiecie kolneńskim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

etransport.pl: Znów trudniej o paliwo z Rosji

15.06.13

Celnicy dokręcają śrubę.