etransport.pl: Rocznie 2 miliony wolnych wolnych pojazdów zgłoszonych w Wtransnecie

08.07.10

Letnie miesiące to zazwyczaj trudny okres dla poszukujących dyspozycyjne auta, w Wtransnecie zawsze promowaliśmy i promujemy zgłaszanie wolnych aut.więcej...

etransport.pl: Wielka Brytania: znaleziono ciało polskiego kierowcy

08.11.10

Brytyjska policja ustaliła, że mężczyzna znaleziony martwy 1 listopada przy drodze w miejscowości Dudley to 57-letni Polak, kierowca ciężarówki na polskich numerach rejestracyjnych, przewożącej sprzęt elektroniczny - poinformowała BBC. Towar z ciężarówki zniknął.

etransport.pl: WITD: Ingerencja w zapisy tachografu

22.05.10

W dniu 19 maja br. w okolicy miejscowości Niedźwiada na drodze krajowej nr 92 pracownicy łowickiego oddziału WITD w Łodzi, przeprowadzili kontrolę zespołu pojazdów należącego do litewskiego przewoźnika. Kontrolowany przewoźnik wykonywał międzynarodowy transport drogowy rzeczy.

Włocławek: trzeci etap przebudowy „jedynki”

29.10.11

Podpisana została umowa, która zapoczątkuje roboty drogowe  w ramach trzeciego, ostatniego etapu przebudowy drogi krajowej nr 1 we Włocławku. Konsorcjum firm – „Gotowski” Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe z Bydgoszczy, „Drogi i Mosty” z Włocławka oraz „Mosty Kujawy” z Mostek, przedstawiło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na przebudowę wiaduktu drogowego nad bocznicą kolejową. Prace wykonywane będą na półkilometrowym odcinku rozpoczynającym się od skrzyżowania z alejami Kazimierza Wielkiego i Królowej Jadwigi. Przebudowane będzie też skrzyżowanie z drogą dojazdową do jeziora Czarnego.

etransport.pl: Blokada przeciw ekranom

01.05.13

Powtórka na ul. Krakowskiej w Kielcach. Ekranów nie pozwolili ustawić.

etransport.pl: Pomorskie: stop absurdom drogowym

01.03.13

Wojewoda pomorski, jako organ nadzoru nad zarządzaniem ruchem na drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych, rozpoczyna akcję Stop absurdom drogowym.