Gazeta Wyborcza o rynku drzewnym i nieprawidłowościach systemu e-aukcji

22.08.10

W piątkowej "Gazecie Wyborczej" ukazał się artykuł "Korupcja w LP. Kantowanie drewnem w sieci", autorami którego są Piotr Miączyński i Leszek Kostrzewski. W sobotę tych samych autorów nieco bardziej wyważony, lecz dotyczący tych samych spraw "Gdzie drwa rąbią, tam... prokuratura wkracza do akcji".więcej...

UOKiK odpowiada na zarzuty niemieckich producentów okien

22.01.13

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przedstawił Komisji Europejskiej szczegółowe wyjaśnienia w odpowiedzi na zarzuty niemieckiego związku producentów okien – Verband Fenster + Fassade (VFF). Zdaniem polskich władz, Branżowy Program Promocji „POLSKIE OKNA I DRZWI” nie zakłóca konkurencji w Unii Europejskiej.

Założyciel IKEA najbogatszym Europejczykiem

08.03.12

Ingvar Kamprad, założyciel sieci IKEA, jest najbogatszym europejczykiem według Indeksu Miliarderów opublikowanego przez Bloomberg.

RDLP Białystok: Leśnicy użyczą strażakom samochodów do gaszenia pożarów

01.11.11

Białostoccy leśnicy będą nieodpłatnie użyczać swoich samochodów do gaszenia pożarów miejscowym ochotniczym strażom pożarnym. Porozumienie w tej sprawie podpisano 25 października.

Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz - branżowa e-gazeta

22.02.11

Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz - Magazyn Inwestorów, Architektów, Projektantów, Wykonawców, Dystrybutorów - dwumiesięcznik wydawany w formie e-gazety teraz dostępny w Sklepie Drewno.pl.

Kronospan zamknie fabrykę w Niemczech i wybuduje na Białorusi

01.12.10

Koncern Kronospan planuje zamknięcie niemieckiej fabryki w Bischweier i jednocześnie informuje o podpisaniu umowy inwestycyjnej na budowę nowego zakładu na Białorusi.