etransport.pl: Polsko–czeskie konsultacje w sprawie transportu wodnego śródlądowego

08.11.10

W dniach 2-3 listopada br. we Wrocławiu odbyły się polsko–czeskie konsultacje w sprawie transportu wodnego śródlądowego.więcej...

etransport.pl: FleetDataServices - nowa jakość komunikacji

22.07.11

Ewidencja eksploatacji każdego wózka widłowego, bieżąca analiza stanu technicznego pojazdów oraz automatyczne informowanie serwisu o ewentualnej usterce. To tylko niektóre z licznych zalet innowacyjnego oprogramowania FleetDataServices firmy STILL, umożliwiającego pełną kontrolę nad zarządzaną flotą.

etransport.pl: Norfolkline sprzedany!

20.12.09

Grupa DFDS poinformowała w dniu dzisiejszym o przejęciu przewoźnika promowego Norfolkline za kwotę 2,6 milarda DKK w gotówce i udziałach od obecnego właściciela A.P. Moller – Maersk.

etransport.pl: Iveco i FPT Industrial prezentują układ selektywnej redukcji katalitycznej

01.06.12

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własną technologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymagania normy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje plany dotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów na zmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

etransport.pl: Zarządzaj flotą z CMSMirage

15.02.11

Firma CMSMirage Sp. z o.o., wrocławski dostawca innowacyjnych rozwiązań internetowych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, poinformował o przejęciu pełni praw do dystrybucji i wdrażania systemu zarządzania flotą – Flota MIRAGE.

Tunel pod Martwą Wisłą pod koniec 2014

29.01.14

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku będzie gotowy pod koniec 2014 roku. Wiercenie pierwszej z dwóch nitek tunelu zakończyło się 30 listopada ub.r., po 186 dniach pracy maszyny TBM (Tunnel Boring Machine). Podczas prac wydobyto około 250 tys. metrów sześciennych gruntu.