etransport.pl: Polsko–czeskie konsultacje w sprawie transportu wodnego śródlądowego

08.11.10

W dniach 2-3 listopada br. we Wrocławiu odbyły się polsko–czeskie konsultacje w sprawie transportu wodnego śródlądowego.więcej...

etransport.pl: Equus Fresh odbiera kolejne ciężarówki Renault Trucks!

01.12.10

Na początku listopada 2010, firma Equus Fresh odebrała kolejną partię 17-tu ciągników Renault Premium. Nowe pojazdy zostały przekazane w kompletacji uwzględniającej wymóg dotyczący możliwie niskiego zużycia paliwa.

Zmiany na budowie DTŚ w Gliwicach

08.05.13

7 maja, w związku z budową Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, zostaną zamknięte dla ruchu ulice: Fredry i Nasyp – na całej długości.

etransport.pl: Wypadek z udziałem dzieci

29.07.13

Dzieci na motorowerze wjechały pod busa.

etransport.pl: Białoruś: ograniczenia na drogach

22.05.12

Białoruś wprowadziła w niedzielę czasowe ograniczenia na drogach, które będą obowiązywać przez okres letni – poinformowała państwowa agencja BiełTA, powołując się na służbę prasową departamentu drogowego Ministerstwa Transportu i Komunikacji Białorusi.

etransport.pl: TC Truck&Cargo® najlepszą marką 2010 w kategorii giełdy transportowej

22.06.10

TimoCom przekonał czytelników wydawnictwa ETM. TimoCom może powtórnie mianować się Najlepszą marką 2010“. Firma dzięki giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo® już po raz drugi wyprzedziła innych konkurentów w kategorii najlepsza giełda transportowa“. Istotne w wyróżnieniu jest to, że nie jury, a czytelnicy wydawnictw ETM przesądzają o zwycięstwie.