etransport.pl: Wyniki PZWLP po III kwartale 2010 roku

15.11.10

W trzecim kwartale bieżącego roku firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów odnotowały niemal dziesięcioprocentowy wzrost w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Rosła również liczba zamówień na rynku wynajmu długoterminowego.więcej...

Kraków: utrudnienia na ul. Półłanki

08.05.11

Od 9 maja, w związku z prowadzonymi pracami w ramach przebudowy ul. Surzyckiego, przez około dwa tygodnie planowane jest całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Półłanki, na odcinku od ul. Christo Botewa do około 600 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Rączną.

Jednocześnie południowa część ul. Półłanki, na wysokości placu targowego, zostanie zawężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku.

Trasa objazdowa została wyznaczona ulicami: Igołomską - Ptaszyckiego - al. Jana Pawła II - al. Pokoju - Nowohucką - Saską - Lipską - Surzyckiego - Rybitwy.

etransport.pl: DAF odrobił lekcję z Euro 6

29.05.12

Firma DAF Trucks opracowała nową generację silników Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9 l spełniających normę emisji spalin Euro 6.

etransport.pl: A1 otwarta: szybciej z Kowala do Łodzi

15.11.12

Około godz. 18 otwarto prawie 85-kilometrowy odcinek A1 z Kowala pod Włocławkiem do Łodzi - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

etransport.pl: Mieszkańcy mają dość ciężarówek

22.12.13

Grożą, że zablokują ulicę.

Przetargi na remonty dróg w Toruniu

08.03.12

Przetargi na remonty dróg w ToruniuMiejski Zarząd Dróg ogłosił przetargi na remont trzech toruńskich ulic. Pod koniec marca ma się rozpocząć remont ulicy Kraszewskiego. Do wyremontowania są dwie jezdnie  na odcinku od ul. Moniuszki do hotelu Mercure. Na długości 170 metrów zostanie wymieniona jezdnia z podbudową i obustronny chodnik. Dla rowerzystów powstanie po obu stronach bitumiczna droga rowerowa. Zakończenie prac planowane jest na sierpień 2012 .