Meble promocją polskiej gospodarki

01.01.11

W dniu 15.12.2010r. w siedzibie SZYNAKA-MEBLE w Lubawie odbyło się spotkanie kluczowych podmiotów branży meblarskiej. Dyskusja dotyczyła promocji polskich mebli na rynkach zagranicznych z akcentem na wypromowanie polskiej gospodarki poprzez wypracowanie i prezentację atrakcyjnych marek handlowych. Posiedzenie nie bez przyczyny odbyło się w lubawskiej spółce, gdyż Gospodarz spotkania Prezes Jan Szynaka jest właścicielem sześciu jednostek produkcyjnych wchodzących w skład Grupy SZYNAKA, zatrudniającej blisko 2500 osób.więcej...

Energokrak ma umowę na dostawę biomasy o wartości 765 mln zł

22.05.11

Spółka Energokrak podpisała umowę na dostawę biomasy dla Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja.

Egzaminy mistrzowskie i czeladnicze w zawodzie parkieciarz

15.08.13

Ogólnopolskie Stowarzyszenia Parkieciarzy zaprasza chętnych do uzyskania tytułu czeladnika lub mistrza w zawodzie parkieciarz do uczestnictwa w jesiennej sesji egzaminacyjnej.

Jak dobrać klamkę do drzwi wewnętrznych?

01.02.12

Jej skromny rozmiar nie zmienia faktu, że jest ważnym elementem wyposażenia wnętrza, wpływającym na jego funkcjonalność i estetykę. Drzwi wewnętrzne z właściwie dopasowaną klamką robią dobre, pierwsze wrażenie.

Wietnam: Pierwszy supermarket z tarcicą

01.08.10

W połowie lipca w Bien Hoa city (region Dong Nai) otwarto pierwszy w Wietnamie "supermarket" oferujący tarcicę.

Gdzie dobrze płacą? W Lasach Państwowych

22.12.13

W rankingu wynagrodzeń "Dziennika Gazety Prawnej" leśnictwo, a właściwie Lasy Państwowe znalazły się na drugim miejscu za branżą rafineryjna i koksowniczą.