Sprzedam działkę >> wólka lesiowska

22.04.11

przepięknie położona działka budowlano -rolna w otulinie Puszczy Kozienickiej 100 m do puszczy z każdej strony asfalt w działce woda miejska i prąd 15 km do centrum Radomia cicha spokojna okolica mili sąsiedzi sprzedaż w całości
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościwięcej...

Sprzedam działkę >> Łomna

22.01.11

Działka o wymiarach 60 x 1000 m znajdująca się w pasie usługowo-przemysłowym. Zgodnie z Planem Zagospodarowania przeznaczona na nieprodukcyjną działalność gospodarczą - magazyny, hale, usługi lub nieuciążliwą produkcję. Działka położona jest pomiędzy drogą krajową nr 7 - trasa Warszawa-Gdańsk a Puszczą Kampinowską . Bezpośredni dojazd drogą asfaltową, wzdłuż trasy. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiadujących bądź kupna części działki. Cena 250 zł/m2 - do negocjacji.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Kupię mieszkanie >> strzelce opolskie

01.01.10

Kupie mieszkanie 2 lub 3 pokojowe na 1 lub 2 pietrze w centrum Strzelec Opolskich(ul.Krakowska,okolice Rychla,Moniuszki...)
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Garaż do wynajęcia >> Kraków

08.09.10

Garaż do wynajęcia położony w Krakowie Krowodrzy w okolicy Szpitala Narutowicza na ul. Pielęgniarek 7. Cena wynajmu za miesiąc- 250 zł.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Jastkowice

15.08.14

Sprzedam działkę budowlaną 99 arów, możliwość podziału, teren w pełni uzbrojony, miejscowość Jastowice, okolice Stalowej Woli (8 km.) Więcej informacji pod telefonem.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Zamienię mieszkanie >> nowy targ

15.04.13

zamienie za dom w okolicach warszawy morze być do nie wielkiego remontu mieszkanie jest bardzo ladne o szczegulowe informacje proszę o kontakt
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości