etransport.pl: Wyniki finansowe Dachser za 2010 rok

29.04.11

DACHSER zwiększa przychody o 19% i tworzy ponad 1 750 nowych miejsc pracywięcej...

etransport.pl: TSL Biznes 9/2012

15.09.12

Wrześniowe wydanie TSL Biznes pod znakiem logistyki branży spożywczej

etransport.pl: WITD: Na przerdzewiałej ramie

01.02.11

Inspektorzy Transportu Drogowego z Konina wraz z Policją prowadząc kontrole pasażerskich przewozów regularnych na trasie Konin-Skulsk wykryli rażące nieprawidłowości w stanie technicznym w jednym z autobusów.

A2 – konsultacje społeczne

01.07.10

A2 – konsultacje społeczneW Grodzisku Mazowieckim odbyła się rozprawa administracyjna dotycząca budowy autostrady A2 na odcinku od granicy z województwem łódzkim do węzła Konotopa. Spotkanie było ostatnim etapem konsultacji społecznych przed wydaniem pozwolenia na budowę.

Rozprawa miała na celu ponowną ocenę oddziaływania inwestycji na środowisko. Sprawdzano zgodność projektu budowlanego z warunkami decyzji środowiskowej z 14 listopada 2008 roku. Do 7 lipca 2010 roku zainteresowane osoby mogą jeszcze składać uwagi i wnioski, które zostaną rozpatrzone przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie przed uzgodnieniem warunków realizacji projektu. Kolejnym etapem będzie wydanie przez  wojewodę mazowieckiego pozwolenia na budowę.

etransport.pl: Ceny paliw idą w górę

15.07.13

Drożejąca na światowych giełdach ropa przekłada się na wzrost cen na stacjach.

Konkurs "Orły Polskiego Budownictwa" rozstrzygnięty

01.12.13

Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, członek Pracodawców RP, 23 listopada br. uroczyście przedstawiło Laureatów VII edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”.