etransport.pl: Wyniki finansowe Dachser za 2010 rok

29.04.11

DACHSER zwiększa przychody o 19% i tworzy ponad 1 750 nowych miejsc pracywięcej...

Warunki skuteczności płatnego parkowania (III) Organizacja ruchu oraz kontrola

08.01.13

Warunki skuteczności płatnego parkowania (III) Organizacja ruchu oraz kontrolaOrganizacja ruchu jest kształtowana przez zarządzającego ruchem. Ma też istotny wpływ na funkcjonowanie stref płatnego parkowania. Wpływa również na kształtowanie wzajemnych postaw użytkowników dróg. Zdarza się jednak, że stwarza warunki sprzyjające unikaniu opłat za postój w strefie płatnego parkowania.

etransport.pl: Ustawa o transporcie uniemożliwi konkurencję?

08.11.10

Ustawa o publicznym transporcie zbiorowym, nad którą pracuje Sejm, faktycznie uniemożliwi konkurencję na polskim rynku kolejowym - powiedział ekspert rynku kolejowego, były minister transportu Tadeusz Syryjczyk.

etransport.pl: Obwodnica do poprawki

22.11.13

Koleiny znów zaskoczyły wykonawcę i inwestora.

etransport.pl: WSL kształci inżynierów

08.05.10

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu od nowego roku akademickiego kształcić będzie na studiach inżynierskich o specjalności Inżynieria systemów logistycznych. To nowa jakość na polskim rynku edukacji logistycznej! Nauka potrwa siedem semestrów. Rekrutacja na pierwszą edycję już ruszyła.

etransport.pl: Wielton - atak najlepszą obroną

20.12.09

Według zarządu firmy Wielton najlepszym lekarstwem na kryzys jest oferowanie nowych produktów, rozwój sieci handlowo-serwisowej, większe skoncentrowanie się na rynku krajowym i zmniejszenie kosztów funkcjonowania firmy.