Polscy producenci mebli tracą miliardy

15.06.11

Polskie meble nie mają marki, gdyż krajowi producenci ignorują projektantów - pisze "Puls Biznesu". Krajowe wyroby są dwa razy tańsze niż niemieckie czy włoskie, a to powoduje, że nasi producenci tracą miliardy.więcej...

Kronospan: Przełom w panelach podłogowych

01.02.11

Polimeryzowane panele podłogowe serii My Style i Brilliance Floor koncernu Kronospan to połączenie komfortu i ciepła podłogi drewnianej z zaletami zwykłych paneli podłogowych.

Będzie trzecia tura dotacji na promocję polskiej stolarki

29.06.13

Ministerstwo Gospodarki poinformowało, że ze względu na znaczne zainteresowanie przedsiębiorców, uruchomiona zostanie trzecia tura nabór wniosków o dofinansowanie udziału w branżowym programie promocji branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Intermeble rozbudowuje fabrykę w Sompolinku

08.06.16

Spółka Intermeble, specjalizująca się w produkcji mebli z płyt drewnopochodnych, podpisała umowę na budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem administracyjnym w Sompolinku.

HOMAG POLSKA: Dni otwarte 14-15.11.2013

08.11.13

W siedzibie Homag Polska w Środzie Wielkopolskiej, w dniach 14-15.11.2013 odbędzie się spotkanie z cyklu Dni Otwarte w Homag Polska. Od projektu po produkcje – przenieś się z nami w inny wymiar!

Forte: Nieudana akcja skupu własnych akcji

29.12.16

Zarząd Fabryk Mebli Forte S.A. poinformował o braku ofert sprzedaży w ramach przeprowadzonego przez spółkę skupu akcji własnych.