Polscy producenci mebli tracą miliardy

15.06.11

Polskie meble nie mają marki, gdyż krajowi producenci ignorują projektantów - pisze "Puls Biznesu". Krajowe wyroby są dwa razy tańsze niż niemieckie czy włoskie, a to powoduje, że nasi producenci tracą miliardy.więcej...

Zmarł Ryszard Hołub

08.01.13

Z przykrością zawiadamiamy, że 3. stycznia br. zmarł Ryszard Hołub, leśnik i przedsiębiorca leśny.

Rynek drewna się łamie?

01.11.12

Lasy Państwowe poinformowały o spadku cen sprzedaży surowca drzewnego. Najbliższe miesiące pokażą czy czeka nas załamanie się rynku drzewnego, czy tylko niewielka korekta cen.

Unibep rozwija produkcję domów modułowych

15.11.16

Unibep podpisał kolejne umowy na realizację w Skandynawii budynków w technologi modułowej. Aby móc sprostać rosnącym zamówieniom z tego segmentu spółka rozbudowuje zakład Unihouse w Bielsku Podlaskim.

Trwa konkurs: Myśl i buduj z Warsaw Build

22.03.14

Pod hasłem „Myśl i buduj z Warsaw Build” trwa na Facebooku konkurs organizowany przez firmę Lentewenc. Zwycięzca otrzyma możliwość bezpłatnej prezentacji na wrześniowych targach Warsaw Build 2014.

Fabryka Mebli na Żywo podczas targów DREMA 2010

08.04.10

Fabryka Mebli na Żywo to wyjątkowa na skalę europejską prezentacja produkcji mebli w oparciu o najnowsze technologie dostarczane przez czołowych producentów ze światowej elity. Już w dniach 13-16 marca w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2010 będzie można przyjrzeć się z bliska, w jaki sposób powstają meble tapicerowane.