Polscy producenci mebli tracą miliardy

15.06.11

Polskie meble nie mają marki, gdyż krajowi producenci ignorują projektantów - pisze "Puls Biznesu". Krajowe wyroby są dwa razy tańsze niż niemieckie czy włoskie, a to powoduje, że nasi producenci tracą miliardy.więcej...

Pfleiderer Grajewo na targach Meble Polska i ARENA DESIGN 2013

15.03.13

W miniony piątek zakończyły się targi Meble Polska w Poznaniu oraz towarzysząca im ARENA DESIGN. Pfleiderer Grajewo może zaliczyć te imprezy do wyjątkowo udanych, zarówno ze względu na widoczne w najnowszych kolekcjach polskich producentów szerokie wykorzystanie jej materiałów, jak i na inne aktywności. Firma zaprezentowała w ramach ARENA DESIGN projekt "Brzoza POLSKA!", wraz z ARENA DESIGN i targami Meble Polska, była współorganizatorem konferencji "Idee i materiały – o aktualnych tendencjach w projektowaniu mebli i wnętrz," oraz była partnerem 12. edycji PE-P "Przestrzeń łazienki".

IKEA Największym Inwestorem 2010 roku

22.12.10

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych uhonorowała trzech największych zagranicznych inwestorów mijającego roku w kategoriach: największa inwestycja, inwestycja, która utworzyła najwięcej miejsc pracy oraz najważniejsza inwestycja w sektorze nowoczesnych technologii.

Dach STEICO - ekonomiczne rozwiązanie konstrukcji i ocieplenia dachu

01.11.14

Dach STEICO - to kompleksowe i optymalne rozwiązanie gwarantujące znakomite parametry izolacyjne zimą, jak również ochronę przed wysokimi temperaturami latem. Ten wydajny energetycznie system pozwala na wznoszenie dachów do budynków tak energooszczędnych, jak i pasywnych.

Powstaje strategia Lasów Państwowych

08.09.12

Wizja przyszłości polskich lasów i leśnictwa do 2030r. była tematem tegorocznego zjazdu delegatów oddziałów Polskiego Towarzystwa Leśnego, który odbył się pod koniec sierpnia w Spale. Podczas spotkania ponad 330 delegatów i gości debatowało nad strategią PGL LP, stanem organizacji i przyszłością leśnictwa.

Kopp z salonem firmowym w Poznaniu

29.07.11

Krakowska firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe otwiera kolejny salon firmowy. W poznańskiej Galerii Arkada, na powierzchni 70 m2 od 20 lipca można kupić wszystkie produkty z oferty firmy.