etransport.pl: Nauka wcale nie musi być nudna

15.08.11

Uczniowie z 49 szkół na terenie kraju kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor, przez ostatni semestr korzystali z Wirtualnych Laboratoriów Logistyczno Spedycyjnych i Magazynowych.więcej...

etransport.pl: Ostateczne ustalenia za tydzień

15.09.14

W przyszłym tygodniu zapadną ostateczne ustalenia co do nowych zasad poboru opłat na polskich drogach, zapowiedziała Elżbieta Bieńkowska.

etransport.pl: Rok zapowiada się fantastycznie!

22.02.10

Z Dariuszem Stefańskim, prezesem PCC Intermodal SA, rozmawia Maciej Borkowski.

W Katowicach szybciej tramwajem niż samochodem

15.06.14

Śląscy policjanci zorganizowali wyścig pomiędzy tramwajem miejskim i samochodem kierowcy wyścigowego Maćka Dreszera. Chcieli w ten sposób sprawdzić, jak najszybciej dostać się do centrum Katowic w godzinach szczytu.

etransport.pl: Spotkania Brokerskie dla Transportu i ICT

29.05.11

Instytut Logistyki i Magazynowania wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE zapraszają na bezpłatne spotkania brokerskie pt. Finansowanie rozwoju Transportu, Spedycji i Logistyki w ramach programów badawczych Unii Europejskiej, które odbędą się 14 czerwca 2011 w Warszawie.

etransport.pl: WITD: Nietrzeźwy obywatel Federacji Rosyjskiej

01.02.13

Dnia 25 stycznia br. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp,, Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach kończąc służbę udawali sie do Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Podczas przejazdu ulica Kościuszki zauważyli pojazd jadący tą ulicą "pod prąd".