etransport.pl: Nauka wcale nie musi być nudna

15.08.11

Uczniowie z 49 szkół na terenie kraju kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor, przez ostatni semestr korzystali z Wirtualnych Laboratoriów Logistyczno Spedycyjnych i Magazynowych.więcej...

Warunki skuteczności płatnego parkowania (I) Polityka państwa

08.01.13

Warunki skuteczności płatnego parkowania (I) Polityka państwaSkuteczność płatnego parkowania mierzona stopniem osiągania wcześniej określonych celów zależy od: polityki państwa, polityki lokalnej samorządu gminy, organizacji ruchu, faktycznego statusu pasa drogowego i jego ochrony, kontroli i egzekucji opłat, kontroli i egzekucji prawidłowego (zgodnego z prawem) postoju pojazdów.

etransport.pl: Zmierzch czy przyszłość?

22.08.11

Przy obecnych cenach paliw i rozbudowywanej sieci płatnych dróg, zwiększanie efektywności transportu nabiera szczególnego znaczenia, a jeśli wprowadzane rozwiązania podobają się ekologom, można mówić o pełni sukcesu!

etransport.pl: "Na Osi" w MOTOWIZJA TV - 1 marca o godz. 14.00

01.03.14

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań Na Osi®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

etransport.pl: Sposób na korki?

22.01.10

Było już wiele pomysłów na to, jak skutecznie poradzić sobie z problemem korków.

etransport.pl: Piwo znowu się rozlało

01.07.12

Kilka palet ze skrzynkami z piwem wypadło z naczepy ciężarówki w małopolskim Przeciszowie. Jeden pas ruchu na drodze wojewódzkiej jest zablokowany.