Kładka na S5 nocą jeszcze piękniejsza

22.09.11

Kładka na S5 nocą jeszcze piękniejszaCzynna jest już kładka dla pieszych i rowerzystów nad fragmentem drogi S5 w Kruszynie pod Bydgoszczą. Teraz, dzięki iluminacji obiekt po zmroku prezentuje się  wyjątkowo efektownie.

więcej...

etransport.pl: Co trzeci wypadek w Rosji - to najechanie na przechodnia.

15.02.10

W Rosji w 2009 roku miały miejsce prawie 72 tysiące przypadków najechania na pieszego – stanowi to 35% wszystkich wypadków drogowych.

etransport.pl: Jazda autostradą w przyszłości...

29.01.12

Korki oraz spaliny emitowane przez samochody należą do poważnych współczesnych problemów cywilizacyjnych.

etransport.pl: TRW obchodzi pierwszą rocznicę przejęcia marki Gabriel

15.06.12

Firma TRW Automotive Aftermarket zorganizowała w fabryce amortyzatorów we francuskim Bonneval obchody pierwszej rocznicy przejęcia europejskiego działu amortyzatorów firmy ArvinMeritor, w tym marki Gabriel.

etransport.pl: Europejska flota, należąca do KBC Autolease, przekroczyła poziom 50 tysięcy!

15.12.10

Na koniec października całkowita flota KBC Autolease po raz pierwszy przekroczyła rekordową liczbę 50 tysięcy pojazdów. 37 tysięcy i 800 samochodów znajduje się na rynku wewnętrznym, czyli w Belgii, podczas gdy 3000 jest w sąsiadującym Luksemburgu. Za przyspieszony wzrost floty każdego roku w Europie Wschodniej odpowiedzialne są takie kraje jak: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry.

etransport.pl: DAF wybrał opony Goodyear

15.05.12

Opony Goodyear Marathon + o niskich oporach toczenia zostały wybrane przez DAF na standardowe wyposażenie najbardziej ekonomicznych pojazdów ciężarowych tej marki, należących do serii ATe – Advanced Transport Efficiency.