etransport.pl: Ekspert w serwisie drobnicowym

20.12.09

Podczas tegorocznej Gali Operator Logistyczny GEFCO Polska zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem za usługi w transporcie drobnicowym.więcej...

Spotkania konsultacyjne Programu Budowy Dróg Krajowych

01.01.11

Spotkania konsultacyjne Programu Budowy Dróg KrajowychNa 4 i 5 stycznia 2011 r. zaplanowano spotkania konsultacyjne Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 i przygotowanej do niego Prognozy Oddziaływania na Środowisko. Ministerstwo Infrastruktury i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach konsultacyjnych instytucje, organizacje społeczne, społeczności lokalne oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem infrastruktury drogowej.

etransport.pl: Wypadek na autostradzie A1

08.03.14

Wypełniona mąką cysterna przewróciła się po zderzeniu z busem i zablokowała autostradę A1 w kierunku Torunia. Jedna osoba ranna.

Rusza budowa rond w Tarnobrzegu

22.03.11

Od poniedziałku (21 marca) w Tarnobrzegu zostaną zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ulic Mickiewicza, Szpitalna i Aleja Niepodległości oraz skrzyżowanie ulic Piłsudskiego, Szeroka i Targowa. Rozpocznie się wtedy przebudowa skrzyżowań w ronda. Wyłączenie skrzyżowań z ruchu planowane jest do 15 lipca br. W związku z pracami nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Od 21 marca br., zamknięta zostanie ulica Mickiewicza na odcinku od wjazdu do dyrekcji szpitala do przystanku autobusowego i dla busów. Nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Mickiewicza na ulicę Szpitalną. Została za to przygotowana tymczasowa droga z płyt żelbetowych, dzięki której możliwy będzie przejazd z ulicy Mickiewicza na Aleję Niepodległości przez postój dla taksówek.

Przebudowa skrzyżowań w Płocku

08.05.13

7 maja rozpoczną się roboty drogowe w płockich Podolszycach związane z przebudową skrzyżowań oraz remontem ulic Wyszogrodzkiej, Czwartaków i alei Jana Pawła II.

etransport.pl: Trendy w logistyce kontraktowej

15.02.13

Jak wyglądał 2012 rok w logistyce kontraktowej? Jakie trendy przyniesie 2013? Opowie o tym Anna Galas, Kierownik ds. rozwoju logistyki kontraktowej w ROHLIG SUUS Logistics.