etransport.pl: Ekspert w serwisie drobnicowym

20.12.09

Podczas tegorocznej Gali Operator Logistyczny GEFCO Polska zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem za usługi w transporcie drobnicowym.więcej...

Rola projektanta w organizacji ruchu na drogach cz. II

29.06.13

Projekty organizacji ruchu są wykonywane zarówno dla stanów stałych (docelowych), jak i dla tymczasowych. W jednym, jak i w drugim przypadku mogą być opracowane dla rozwiązań nienaruszających istniejącą infrastrukturę drogowąÂ  (bez stałych zmian w geometrii układu drogowego), albo dla przedsięwzięć związanych z przebudową, rozbudową lub budową drogi. Projekty czasowej organizacji ruchu w wielu przypadkach wymagają zastosowania przejściowych zmian w geometrii drogi.

etransport.pl: Dealer Dobrych Uczynków z Wrocławia

22.01.12

Konkurs na najlepszą inicjatywę społeczną wśród dealerów samochodowych rozstrzygnięty. Jednym z pięciu dealerów, którzy zdobyli granty, jest dolnośląska firma Mirosław Wróbel. Spółka zdobyła 10 tys. złotych na rzecz Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową i realizację projektu Kolory Nadziei.

etransport.pl: DAF: Podsumowanie roku 2009

29.01.10

2009 rok z całą pewnością zapisze się jako rok jednego z największych w nowożytnej historii kryzysu na rynkach finansowych. Sprawdziły się najczarniejsze scenariusze dotyczące negatywnego wzrostu PKB największych gospodarek światowych, spadków produkcji i wzrostu bezrobocia.

etransport.pl: PGT: Portfel zamówień mamy wypełniony

29.01.11

Z Wiesławem Nowakiem, prezesem zarządu Grupy Kapitałowej ZUE SA, rozmawia Franciszek Nietz.

Partnerstwo publiczno-prywatne wg NIK

22.05.13

Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie ocenia przedsięwzięcia realizowane w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP), mimo stwierdzonych nieprawidłowości oraz niewielkiej wciąż liczby inwestycji publicznych przeprowadzanych w formule PPP.