etransport.pl: PEKAES optymalizuje rozwiązaniem IT firmy COMP-WIN

08.12.11

Lider polskiego rynku logistycznego, dostawca usług TSL, PEKAES SA wdraża system informatyczny do zarządzania spedycją i transportem poznańskiej firmy COMP-WIN.więcej...

ITS w sprawie nietrzeźwych kierowców

15.01.14

Analiza danych o wypadkach drogowych w Polsce wskazuje, że dotychczasowa wieloletnia i konsekwentna polityka państwa wobec nietrzeźwych kierujących jest skuteczna. W latach 2000-2012 liczba wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierujących spadła o 55,4%, liczba ofiar śmiertelnych o 54,7%, a rannych o 56,9%.

etransport.pl: Indigo Global z Jartom zmienia magazyn i salon sprzedaży

15.06.11

Indigo Global, uznana marka wśród dostawców klasycznych mebli indyjskich, zmieniła adres magazynu i salonu meblowego zarazem. Znakiem rozpoznawczym nowej hali jest jej strategiczna lokalizacja na warszawskim Okęciu. Znalezienie tej atrakcyjnej nieruchomości było możliwe dzięki fachowemu doradztwu Jartom.

etransport.pl: Wypadek na "ósemce"

08.01.14

Ruch wahadłowy w Augustowie.

etransport.pl: Kamienie milowe w historii KLEBER

22.07.10

Marka KLEBER służy europejskim rolnikom dzień po dniu już od 1948 r. Opracowanie pierwszej opony bezdętkowej w 1961 r. zrewolucjonizowało segment opon rolniczych.

etransport.pl: CTL Logistics w Monachium

15.06.13

Doświadczenie w organizowaniu transportu w korytarzach transportowych północ-południe oraz wschód–zachód na potrzeby firm europejskich oraz zakres kompleksowej obsługi logistycznej – o to najczęściej pytali odwiedzający stoisko CTL Logistics - największego polskiego prywatnego operatora kolejowego, podczas Targów Logistyki, Telematyki i Transportu 2013 w Monachium.