etransport.pl: PEKAES optymalizuje rozwiązaniem IT firmy COMP-WIN

08.12.11

Lider polskiego rynku logistycznego, dostawca usług TSL, PEKAES SA wdraża system informatyczny do zarządzania spedycją i transportem poznańskiej firmy COMP-WIN.więcej...

etransport.pl: Żurawie HMF do zbiórki odpadów

15.10.12

HMF Polska specjalizuje się w doborze, montażu i serwisie urządzeń załadunkowych do wszelkiego rodzaju odpadów dla potrzeb sektora gospodarki odpadami.

etransport.pl: Wiercenia na norweskich koncesjach LOTOSU

22.09.12

Na koncesji PL 497/497B trwa wiercenie otworu poszukiwawczego. LOTOS Exploration & Production Norge – norweska spółka z grupy kapitałowej LOTOS – jest współudziałowcem tej koncesji (10% udziałów). Otwór znajduje się około 30 km na zachód od pola naftowego Ula na Morzu Północnym.

Zmiana organizacji ruchu na autostradzie A1 w Gliwicach

29.09.13

W związku z budową Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, w poniedziałek 30 września nastąpi zmiana organizacji ruchu na autostradzie A1. Zmiany obejmą rejon węzła drogowego na przecięciu z powstającym odcinkiem DTŚ.

etransport.pl: Skradzione w Hiszpanii i na Łotwie- odzyskane w Polsce

01.05.10

Pięć ciężarówek skradzionych w Hiszpanii i na Łotwie o wartości miliona złotych odzyskali na terenie jednej firm w powiecie Warszawa Zachód stołeczni policjanci z wydziału dw. z przestępczością samochodową. Ciągniki siodłowe trafiły do Polski na podstawie sfałszowanych dokumentów.

etransport.pl: Obwodnica Bytomia wkrótce otwarta

22.08.12

Na piątkowy wieczór zaplanowano otwarcie trzeciego - ostatniego - odcinka obwodnicy Bytomia.