Kupię dom >> warszawa

15.03.12

Kupię bezposrednio dom do remontu na Żoliborzu.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościwięcej...

Sprzedam dom >> Łukawiec

29.09.10

Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Łukawiec , wybudowany według indywidualnego projektu , dom o powierzchni około 165 m² podniesiono ścianki kolankowe na poddaszu zwiększając tym samym znacznie powierzchnię użytkowa domu , działka 13 arów , rozmieszczenie pomieszczeń : wiatrołap , przedpokój , kotłownia , łazienka , gabinet , salon z jadalnią i aneksem kuchennym , poddasze – salon , dwie sypialnie , garderoba , duża łazienka , dom wybudowany pustak suporex , pokrycie dachowe blachodachówka orynnowanie pionowe i poziome odprowadzone do kanalizacji burzowej , okna dachowe 6 sztuk , kominy klinkierowe – jeden komin klinkierowy od podstawy , okna PCV pięciokomorowe wewnątrz w kolorze białym , na zewnątrz brązowe , drzwi wejściowe antywłamaniowe , fundament , strop i schody wewnętrzne lane betonowe , fundament izolacja pionowa i pozioma , fundament ocieplony , wykonane tynki wewnętrzne tradycyjne , rozprowadzone instalacje elektryczna , alarmowa , kanalizacyjna , wodna , centralnego ogrzewania , ostateczna wylewka , działka ogrodzona z trzech stron siatką , pozwolenie na budowę garażu , dojazd droga asfaltowa , ciche i spokojne miejsce , w otoczeniu nowa zabudowa domów jednorodzinnych . Licencja 3613.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam działkę >> Horyniec

08.05.13

Do sprzedania grunty rolne utrzymane w dobrej kulturze położone na granicy województw podkarpackiego i lubelskiego. Lokalizacja : województwo podkarpackie, powiat lubaczowski, okolice Horyńca Zdroju. Powierzchnia ogółem 30 ha w klasach : IV a, IV b, V. Sprzedający – osoba prywatna. W chwili obecnej prowadzony program ekologiczny do roku 2015 (trawy motylkowe) dający dopłaty na poziomie 1.800 złotych/ ha. Ziemia orna w jednym rozłogu na całej długości przylega do drogi wojewódzkiej. Teren objęty programem Natura2000. Jedną stroną graniczy z dużym kompleksem leśnym. W odległości kilku kilometrów znajduje się znany kurort uzdrowiskowo-leczniczy „Horyniec Zdrój”. Możliwość dokupienia w okolicy gruntów rolnych o powierzchni : 44 ha. Cena ofertowa za całość wynosi : 1.000.000 złotych.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Oława, Nowy Otok

22.05.10

OKAZJA ! 2 domy wolnostojące położone obok siebie w stanie surowym zadaszonym położone na działkach o pow 978m2 każdy. Cena jednego domu 296.000zł. Media: skrzynka energetyczna 12,5 kWprzy działce, gaz w ulicy, Funkcjonalny układ budynku z garażem na 2 samochody. Na parterze znajduje się wiatrołap4m, kuchnia 12,2m połączona z salonem 28m2, przy kuchni znajduje sie pomieszczenie gospodarcze o pow 2m2, gabinet 13m, łaz z wc 7m, kotłownia 5,5m, garaż 37m. Na poddaszu sa 2...

Sprzedam dom >> Skopanie

22.08.10

W cenę domu wliczona jest działka o powierzchni 1ha 12a znajdująca się za domem. Dom jest duży. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka, salon. Na pół piętrze 3pokoje oraz łazienka na kolejnym pietrze strych do wykorzystania. poniżej domu znajduje się garaż, schowek, kotłownia, pomieszczenie np. na węgiel i drzewo oraz piwnica. Dom ogólnie jest duży i zadbany podłoga w większości drewniana, jedynie w salonie są panele. Łazienki pokryte są płytkami. Jeden z pokoi ma balkon a salon taras. Dom blisko centrum miejscowości. W pobliżu znajdują się sklepy, ośrodek zdrowia, szkoły, plac zabaw, bank. poczta oraz kościół.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam mieszkanie >> Stargard

01.08.10

Sprzedam mieszanie na ul.pogodna 3 pokoje 64m2
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości