etransport.pl: "Na osi" w TVN TURBO 9 października o godz.14.00

08.10.10

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań Na Osi®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

grunt inwestycyjny- działka z rozpoczętą budową osiedla domków jednorodzinnych

08.01.12

Sprzedam piękny grunt inwestycyjny- działka z rozpoczętą budową osiedla domków jednorodzinnych. Pełna dokumentacja, projekty, pozwolenia. Działka w Bochni. Przepiękna widokowa okolica, blisko do centrum miasta. Oferuję teren w ...

etransport.pl: Posłowie walczą o budowę drogi S-3

22.12.13

Parlamentarzyści reprezentujący zachodnie województwa wystosowali list do wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z postulatem nie rezygnowania z budowy drogi S-3. Dziś w tej sprawie przyjeżdża na Dolny Śląsk wiceminister Zbigniew Rynasiewicz.

Konferencja: Sektor leśno-drzewny w zrównoważonej gospodarce

08.05.15

9. kwietnia w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna "Sektor leśno-drzewny w zrównoważonej gospodarce", którą zorganizował Instytut Technologii Drewna przy współudziale Stowarzyszenia Producentów Płyt Drewnopochodnych i Lasów Państwowych.

etransport.pl: Norfolkline sprzedany!

20.12.09

Grupa DFDS poinformowała w dniu dzisiejszym o przejęciu przewoźnika promowego Norfolkline za kwotę 2,6 milarda DKK w gotówce i udziałach od obecnego właściciela A.P. Moller – Maersk.