Szablon do trasowania [cena: 40,00 zł]

15.01.12

Szablon do szybkiego znaczenia odległości.

Lokal do wynajęcia >> Nisko

22.08.11

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w ścisłym centrum Niska. Doskonała lokalizacja do prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej. Atutem lokalu jest bardzo dobra widoczność z głównej ulicy, co daje możliwość efektywnej reklamy. Lokal znajduje się na parterze w budynku przy głównej ulicy , posiada dużą witrynę oraz niezależne wejście. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie o powierzchni ok. 20 m2, zaplecze również ok. 20 m2 oraz toaleta. Istnieje możliwość wynajęcia piwnicy na magazyn ( ok. 40 m2 ) oraz piętra budynku. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Możliwość wynajmu od listopada. Cena ofertowa czynszu najmu wynosi 1600 zł za miesiąc + media.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

etransport.pl: WITD: O krok od tragedii

15.05.12

W ostatnich dniach inspektorzy transportu drogowego z Leszna dokonali licznych kontroli autobusów. Podczas kontroli autobusu miejscowego przewoźnika, który przewożąc dziewiętnaścioro dzieci, doprowadził do groźnego wypadku, inspektorzy pomogli w zabezpieczeniu drogi.

etransport.pl: Premium Route Truck Racing. Edycja specjalna: Smak wyścigów

29.04.11

Po zwycięstwie w drużynowych mistrzostwach Truck Racing 2010, Renault Trucks chciało podzielić się swoim sukcesem z klientami i w związku z tym, utworzyło specjalną edycję Premium Route Truck Racing.

Kronospan inwestuje w Strzelcach Opolskich

08.08.14

Kronospan buduje w Strzelcach Opolskich linię produkcji płyt OSB. W nowym zakładzie powstanie ponad 200 miejsc pracy.