Biżuteria dla domu

15.09.10

Przy urządzaniu wnętrz, podobnie jak w modzie, bardzo ważne są dodatki. To one podkreślają styl pomieszczenia, nadając mu charakter modern, vintage lub glamour. Zastanawiając się nad urządzeniem naszych czterech kątów warto poświęcić chwilę na wybór odpowiednich detali – na przykład… klamki.

Więcej na http://www.otopr.pl/pr/bizuteria-dla-domu,art,16398.html

2010-08-15 20:53:00.00

Sprzedam dom >> Szczecin

29.04.10

okazja!! ładny bliźniak w cichej części osowa. wybudowany z cegły, ocieplony, pokryty blachodachówką. działka w całości zagospodarowana, z nasadzeniami. część działki 400 m2 własność zaś 220 m2 w użytkowaniu wieczystym. na działce postawione dwie wiaty na dwa samochody. ogrodzenie metalowe. w latach 2002-2003 dom przeszedł remont generalny. zostały wymienione okna, instalacje, ocieplenie budynku, oraz ocieplony i odmalowany dach. przyziemie: w całości odremontowana, ocieplona. znajduje sie tu pokój 25 m2 z szafą zabudowaną; w hollu również nowa szafa zabudowana. pokój idealnie nadaje się na biuro, gabinet lub siłownię; dobrze doświetlony światłem dziennym. dodatkowo mała część gospodarcza z aneksem kuchennym; garaż na jeden samochód. na podłogach w całej piwnicy terakota, w pokoju panele. parter: spory wiatrołap; wc w nowych kaflach; kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, połączona z jadalnią 19 m2 (cena nie obejmuje stołu i krzeseł kuchennych); salon 26 m2 z kominkiem i wyjściem na taras od strony południowo-wschodniej. z tarasu zejście na ogród, z małym oczkiem wodnym. w salonie na podłogach drewno egzotyczne, ściany wyłożone tapetą. na podłogach w części kuchenno-jadalnej, hollu i wiatrołapie terakota na podłodze; ściany malowane. na i piętro prowadzą metalowe stylowe schody. i piętro: trzy sypialnie 9m2, 11m2 i 16m2 z szafą zabudowaną, łazienka 8m2 z wanną. użytkowe poddasze o powierzchni całkowitej 40 m2, użytkowej 25m2. w domu zamontowano instalację alarmową oraz odkurzacz centralny. polecam z uwagi na standard, okolice i cenę!
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

etransport.pl: Setki ciężarówek za oknem

08.10.13

Autostradą do Domu Pomocy Społecznej.

Ozdoba dachowa KOGUT 4 wiatrowskaz miedziany na dach [cena: 1 230,00 zł]

22.12.12

Kogut- ozdoba dachowa w całości wykonana ze szlachetnej miedzi patynowanej. Kogut na dach z pewnym i solidnym zamocowaniem poleca DACHYONLINE.pl .

Wiedeń: miasto mobilnie przyjazne

01.11.13

Wiedeń w  przyjętej w 2003 roku strategii transportowej priorytet przyznał ruchowi pieszemu. Za nim w hierarchii ważności uplasowana została komunikacja publiczna, a dalej ruch rowerowy. Dopiero na końcu „mobilnego łańcucha” jest ruch samochodów indywidualnych. I co ważne, w tym roku w Wiedniu powołano rzecznika pieszych, a więc  funkcyjnego odpowiednika oficera rowerowego, coraz powszechniej lokowanego w strukturach administracyjnych europejskich miast. Wiedeńskiego rzecznika pieszych włączono w strukturę agencji mobilności, będącej miejską jednostką organizacyjną.